Kontakt EwaXXXXX403 Witam wszystkich zainteresowanych. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu ( do remontu) o powierzchni 120m2 na działce o powierzchni 3748m2 w Zalesiu gmina Szubin. Do nieruchomości przynależy ziemia orna o powierzchni 40,4307ha. Na powierzchnię mieszkalna składa się: trzy pokoje, kuchnia, spiżarnia i łazienka. Na działce znajdują się zabudowania: garaż i budynki gospodarcze. Zapraszam na prezentację. Kontakt EwaXXXXX403
Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.
Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.
Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.
....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.
Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Domy na sprzedaż Szubin
Domy wolnostojące na sprzedaż Szubin
Domy 3 pokojowe na sprzedaż Kujawsko-Pomorskie, Szubin