D O M
Ceny mieszkań w centrum miasta przyprawiają Was o zawrót głowy? Zamiast trzech pokoi w bloku marzy Wam się nowy dom? Zależy Wam na prywatności i ogrodzie, o który zadbacie samodzielnie, bez wydawania setek czy tysięcy złotych miesięcznie na ogrodnika? Istotny jest przy tym dobry dojazd do pracy lub szkoły bez stania w korkach?
Jeśli na choć jedno z wyżej postawionych pytań odpowiedzieliście twierdząco - przedstawiam ofertę idealną dla Was.
Zapraszam do zapoznania się z propozycją parterowego domu wolnostojącego położonego w Konarzewie - doskonale skomunikowanej miejscowości (sąsiedztwo dróg S5, S11 oraz A2) w gminie Dopiewo.
Nieruchomość wybudowana w 2020 r. na pięknie zagospodarowanej i zadbanej działce o pow. 440 m2. Dom jest już wykończony, dzięki czemu oszczędzisz sobie czasu, fatygi i kosztów związanych z wykończeniem oraz pilnowaniem ekip remontowych. Dojazd do posesji ładną drogą wyłożoną kostką typu pozbruk.
Budynek jest doskonałą alternatywą dla mieszania w centrum miasta oraz osób, dla których liczy się prywatność i niekoniecznie chciałyby zamieszkać w budynku w zabudowie dwulokalowej/bliźniaczej.
UWAGA - w ogłoszeniu oraz na stronie internetowej naszego biura dostępny jest również wirtualny spacer po nieruchomości. Poglądowy rzut budynku znajduje się w galerii zdjęć.
L O K A L I Z A C J A
- Konarzewo (gm. Dopiewo) k. Poznania,
- dom powstał w odległości 3 min. od zjazdu na S5, skąd w 2 min. dostaniemy się na autostradę A2 i drogę S11,
- cicha i spokojna okolica, położenie przy jednokierunkowej uliczce, wyłożonej kostką pozbruk, z której korzystasz wyłącznie Ty i Twoi sąsiedzi,
- 2 min. jazdy do szkoły przedszkola w Konarzewie, 5 min. do szkoły podstawowej w Chomęcicach, 6 min. do szkoły podstawowej w Dopiewcu, 10 min. do szkoły podstawowej i przedszkola w Dąbrówce,
- 2 min. do najbliższych sklepów - Lewiatan, Delikatesy Centrum. 6 min. do Dino w Dopiewie, 9 min. do Lidla w Dąbrówce,
- 800 m na najbliższy przystanek autobusowy (linie 257, 729, 791).
P O W I E R Z C H N I A
118.16 m2 pow. całkowitej, 92,93 m2 użytkowej mieszkalnej.
Poddasze na Twoje rzeczy.
Działka o pow. 440 m2
U K Ł A D
- salon z wyjściem na taras i ogród,
- kuchnia,
- sypialnia,
- pokój,
- pokój,
- WC,
- łazienka,
- hall,
- wiatrołap,
- pomieszczenie gospodarcze z wejściem na poddasze.
DODATKOWO
- poddasze.
S T A N D A R D
- ocieplenie 15 mm,
- okna trzyszybowe,
- ogrzewanie podłogowe w całym domu,
- brama wjazdowa, teren ogrodzony, domofon,
- rolety we wszystkich oknach sterowane elektrycznie,
- drzwi zewnętrzne stalowe,
- podjazd z kostki, przy budynku wiata,
- użytkowe poddasze (podłoga wyłożona panelami, ocieplenie od dachu),
- stacja uzdatniania wody,
- zadbana działka o pow. 440 m2.
A T U T Y
- dom parterowy, wolnostojący,
- pomieszczenie gospodarcze, w którym urządzisz np. pralnię,
- przestronny salon z kuchnią i wyjściem na taras,
- rolety elektryczne we wszystkich oknach,
- podjazd z kostki pozbruk, wiata przy budynku na samochód,
- teren ogrodzony z bramą wjazdową, domofonem,
- dodatkowo ocielone poddasze na Twoje rzeczy,
- dom wykończony, gotowy do wprowadzenia,
- położenie przy jednokierunkowej uliczce wyłożonej kostką pozbruk, z której korzystasz tylko Ty i Twoi sąsiedzi.
O P Ł A T Y
- prąd,
- woda z wodociągu miejskiego,
- kanalizacja.
C E N A
925.000 zł
Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji - odpowiedzialność zawodowa licencja 16821 Piotr Browarski.
Zapewniamy kompleksową obsługę kredytową.
Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom.
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (Adres www ukryty)
Domy na sprzedaż Konarzewo
Domy wolnostojące na sprzedaż Konarzewo
Domy 4 pokojowe na sprzedaż Wielkopolskie, Konarzewo