SZYBKIE WYDANIE KLUCZY! 3 OSOBNE POKOJE! IDEALNE NA WYNAJEM! Po remoncie, klimatyzacja!
Do sprzedaży oferujemy słoneczne mieszkanie 3 pokojowe po generalnym remoncie w samym centrum Gdańśka, tuż przy marinie, z widokiem na Gdańsk, rzekę i zabytki! Mieszkanie z klimatyzacją znajduje się na 7 piętrze wysokiego bloku z windą, o słonecznej południowo-zachodniej ekspozycji, blisko tramwaju, w świetnej lokalizacji zaledwie 2 minuty pieszo od ścisłego centrum miasta!
BUDYNEK:
Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze wieżowca z lat 70., ogrzewanie z sieci miejskiej, woda podgrzewana piecykiem gazowym, wejście zabezpieczone domofonem, klatka schodowa po generalnym remoncie, miejsca postojowe przed budynkiem ogólnodostępne dla mieszkańców.
MIESZKANIE:
Mieszkanie po remoncie, o pow. 45,30 m2, narożne, składa się z:
- pokoju z balkonem
- pokoju z widokiem na rzekę
- pokoju z widokiem na Główne Miasto
- osobnej kuchni z oknem z widokiem na nową marinę i miasto, wyposażonej w sprzęty AGD, z dużym oknem
- łazienka z prysznicem
- przedpokój z pojemną szafą (w szafie zainstalowana pralka), na przedpokoju jednostka klimatyzacji.
Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie jest po całkowitym remoncie, czyste, jasne, gotowe do wprowadzenia. Na podłogach odnowione parkiety, instalacja elektryczna i wodna wymieniona, drewniane drzwi, piękne szare kafle.
ATUTY:
- przepiękny widok na rzekę, miasto, centrum Gdańska
- ocieplony blok, klatka schodowa po remoncie
- 3 osobne pokoje, osobna kuchnia, mieszkanie po remoncie
- zaintalowana klimatyzacja, nowe instalacje
- mieszkanie gotowe do wprowadzenia
- szybki termin wydania
- świetna lokalizacja, blisko przystanek tramwajowy, nowe ścieżki rowerowe, rzeka, marina, opływ Motławy i piękne, zielone tereny spacerowe, całe centrum Gdańska na wyciągnięcie ręki
- stacja SKM Śródmieście 12 minut pieszo
- blisko sklepy, restauracje, kawiarnie, galerie itp.
- niskie opłaty do administracji
- centralne ogrzewanie
- przynależy piwnica
LOKALIZACJA:
Mieszkanie położone jest przy ul. Szopy, którą cechuje wyjątkowe położenie tuż przy rzece, blisko wszelkich zabytków, Motławy i mariny. W kilka minut dojdziemy do m.in. Neptuna, Teatru Szekspirowskiego, Żurawia, Wyspy Spichrzów czy Kościoła Mariackiego. W pobliżu mamy sklepy, cukiernie, piekarnie, restauracje, kawiarnie, pocztę, banki, centrum handlowe Forum Gdańsk, itp. Do linii tramwajowej i autobusowej dojdziemy w 1 minutę, Dworzec Główny w odległości 20 minut pieszo, SKM Śródmieście znajduje się w odległości 12 minut pieszo.
Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację!
Mieszkania na sprzedaż Gdańsk
Mieszkania na sprzedaż Gdańsk, Śródmieście
Mieszkania 3 pokojowe na sprzedaż Pomorskie, Gdańsk