Znajdziemy za Ciebie

CZY WIESZ?



Nasza nowa usługa pomoże Ci w znalezieniu wymarzonej nieruchomości!


Kliknij tu i wypełnij formularz, aby dać nam informacje czego szukasz.


Wypełnij formularz

Działka budowlana ARCHIWALNA

Gliwice, Ostropa, Tokarska (Śląskie)
280 000 PLN
356 zł/m2

Magdalena

+48XXXXXX474
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.
Zdjęcie ogłoszenia -
  • Powierzchnia 787m2

Działka budowlana - oferta ARCHIWALNA

Opis - oferta ARCHIWALNA:

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI
Cena obejmuje działkę (730 metrów) plus udział w drodze (ok 60 metrów). Nieruchomość (druga linia zabudowy) położona jest w peryferyjnej części Gliwic, przy ul. Tokarskiej, w odległości ok. 5 km od centrum miasta. W odległości ok. 1,2 km od przedmiotowej nieruchomości znajduje się wjazd na DK78, ok. 4 km na zachód od nieruchomości znajduje się wjazd na autostradę A4, a w odległości ok. 12 km znajduje się wjazd na autostradę A1. Bliska odległość od autostrady i dróg krajowych zapewnia szybki i łatwy dostęp do centrum Gliwic oraz innych miast aglomeracji.
Najbliższe sąsiedztwo stanowi zróżnicowana zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, zabudowa mieszkaniowo-usługowa, tereny niezabudowane oraz użytkowane rolniczo. W pobliżu południowej granicy działki przepływa rzeczka Ostropka.
W odległości ok. 400 m na wschód znajduje się przystanek komunikacji miejskiej, w odległości ok. 2 km na południowy – zachód od nieruchomości znajduje się market sieci Dino, 700 m na południe znajduje się żłobek, ok. 1,5 km od nieruchomości znajduje się Klub Sportowy i boisko, 4,5 km na wschód znajduje się Teatr Miejski w Gliwicach. Ponadto w dalszym otoczeniu znajdują się liczne punkty usługowo – handlowe i obiekty użyteczności publicznej. W pobliżu przebiega DW408.
Działka posiada dostęp do drogi publicznej – ul. Tokarskiej.
Sieci uzbrojenia terenu w postaci kanalizacji sanitarnej, wodociągowej, oraz sieci gazowej przebiegają w drodze – ul. Tokarskiej. Sieć elektroenergetyczna w odległości kilku metrów w pobliżu sąsiedniej zabudowy. Jest możliwość partycypacji w kosztach doprowadzeniu przyłączy oraz utwardzenia drogi przez właściciela sąsiadującej działki.
Ogłoszenie dodane do 100 portali nieruchomości przez portal

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer oferty w agencji: 22523
  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15250915

Lokalizacja:

Śląskie, Gliwice, Ostropa, Tokarska ,

Zobacz także inne ogłoszenia:

15250915/pT/4/oT/#/