Znajdziemy za Ciebie

CZY WIESZ?



Nasza nowa usługa pomoże Ci w znalezieniu wymarzonej nieruchomości!


Kliknij tu i wypełnij formularz, aby dać nam informacje czego szukasz.


Wypełnij formularz

Działka budowlana ARCHIWALNA

Kamieńczyk (Mazowieckie)
100 000 PLN
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
  • Powierzchnia 0m2

Kamieńczyk Suwiec działka nieopodal rzeki Bug - oferta ARCHIWALNA

Opis - oferta ARCHIWALNA:

Działka:
Nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, należy wystąpić o warunki zabudowy. Działka oznaczona numerem ewidencyjnym 20/1 w kształcie  prostokąta a jej powierzchnia wynosi 1255 m2, wymiary to ok.25 metrów szerokości na 50 metrów głębokości. Teren na działce płaski znajdują się na niej różne nasadzenia. Media jakie znajdują się w drodze to sieć energii elektrycznej oraz sieć telekomunikacyjna. 
 
Lokalizacja:
Kamieńczyk to ciche i spokojnie miejsce do życia, zarówno pod kątem weekendowego wypoczynku jak i mieszkania całorocznego. Liczne tereny zielone wokół pozwalają na aktywny wypoczynek wśród natury, a bliskość rzeki Liwiec na relaks nad jej brzegiem. Kamieńczyk swoim mieszkańcom oferuje liczne punkty usługowo-handlowe.

Do większych miast samochodem dojedziemy w;
- 12 min. Łochów
- 14 min. Wyszków
- 50 min. Warszawa
- 1 h 30 min. Białystok

Oferta wyłącznie u nas.

Po więcej informacji zapraszam do kontaktu.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. 


Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15411273

Lokalizacja:

Mazowieckie, Kamieńczyk ,

Zobacz także inne ogłoszenia:

15411273/pT/4/oT/#/