Duża (5533 m2), atrakcyjna działka w cichej okolicy Łomianek Dolnych. Oddalona od centrum miasta wystarczająco, aby być blisko natury. Działkę często odwiedzają sarny i inne zwierzęta. W pobliżu działki starorzecze Wisły (Struga Dziekanowska) i Wisła.
Nieruchomość idealnie nadaje się pod budowę jednorodzinną oraz wielorodzinną.
W drodze dojazdowej jest woda i kanalizacja miejska oraz gaz, a więc wszystkie media potrzebne dla inwestora. Na działce własne ujęcie wody oraz prąd.
W okolicy przeważa zabudowa jedno- i wielorodzinna oraz rekreacyjna. W niewielkiej odległości znajdują się sklepy, punkty usługowe.
Duża ilość drzew oraz zieleni dodatkowo podnosi atrakcyjność nieruchomości.
W pobliżu ścieżki rowerowe, szlaki turystyczne i tereny rekreacyjno-sportowe.
Odległości
- Do trasy S7 - ok. 2,5 km,
- do UKSW - 6 km,
- Metro Młociny - 8,5 km.,
- Centrum (PKiN) - 18 km.
Parametry działki
Wielkość: 5533 m2
Kształt: prostokąt
Wymiary: 250m x 21m
Infrastruktura
Łomianki, to miejsce bardzo przyjazne dla mieszkanców.
Mamy tutaj do dyspozycji pełną infrastrukturę - szkoła podstawowa, liceum, przedszkole, basen, hala sportowa, hala widowiskowa, boiska sportowe oraz w niedalekim sąsiedztwie ośrodek jeździecki ze stadniną koni. W pobliżu znajduje się nowoczesne centrum usługowo-handlowe Prochownia. centrum handlowe - Auchan, bazarek ze świeżymi owocami i warzywami.
Działka jest zlokalizowana w nowej części Łomianek. Sasiedztwo nowych domów i osiedl i natury.
Autobusy lokalne dowożą do ul. Warszawskiej, stąd linie miejskie 150 i 750, 850 dowożą do stacji metra Młociny i centrum i innych dzielnic Stolicy. Dla zmotoryzowanych w ciągu kilku minut jesteśmy na trasie nr 7, w ciągu pół godziny (18 km) poza godzinami szczytu do centrum Warszawy.
Zapraszam na prezentację,
do kontaktu mailowego lub telefonicznego
Działki na sprzedaż Łomianki Dolne
Działki inwestycyjne na sprzedaż Łomianki Dolne
Działki na sprzedaż Mazowieckie, Łomianki Dolne