Znajdziemy za Ciebie

CZY WIESZ?



Nasza nowa usługa pomoże Ci w znalezieniu wymarzonej nieruchomości!


Kliknij tu i wypełnij formularz, aby dać nam informacje czego szukasz.


Wypełnij formularz

Dom wolnostojący ARCHIWALNA

Damasławek (Wielkopolskie)
340 000 PLN
5 152 zł/m2
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
  • Powierzchnia 66m2
  • Pokoje 11
  • Łazienki 0

Dom wolnostojący - oferta ARCHIWALNA

Opis - oferta ARCHIWALNA:



Dom wolnostojący w miejscowości Damasławek
Na sprzedaż parterowy dom z poddaszem nieużytkowym oraz częściowym podpiwniczeniem.
3 pokoje (16,2m 2 ; 16,3m 2 ; 9,2m 2 ) * Kuchnia (10,6m 2 ) * Łazienka (3,8m 2 ) * Spiżarnia * korytarz * Ganek

Lokalizacja:

Nieruchomość znajduje się w miejscowości Damasławek, położonej w północnej części województwa wielkopolskiego, w powiecie wągrowieckim. W miejscowości znajdziemy liczne sklepy, szkołę, przedszkole, przychodnie zdrowia, kościół, Gminny Ośrodek Kultury, a w pobliżu znajdują się większe miejscowości takie jak Wągrowiec czy Żnin, które zapewniają dostęp do dodatkowej infrastruktury i usług​.


Opis Nieruchomości:
Dom wolnostojący o powierzchni mieszkalnej 66,3 m², usytuowany na dużej działce o łącznej powierzchni 0,8259 ha. Budynek przeznaczony jest do remontu, jednak w 2021 roku wykonano kluczowe prace modernizacyjne: wymieniono okna na nowoczesne PCV oraz położono nowe pokrycie dachu z blachy, co znacznie podniosło standard techniczny nieruchomości.


Dom jest w połowie podpiwniczony, co zapewnia dodatkową przestrzeń na przechowywanie lub możliwość stworzenia dodatkowych pomieszczeń użytkowych. Poddasze nieużytkowe oferuje potencjał do adaptacji, co daje nowemu właścicielowi możliwość powiększenia powierzchni mieszkalnej zgodnie z własnymi potrzebami.

Ogrzewanie:
Obecnie budynek ogrzewany jest tradycyjnymi piecami kaflowymi, które można zachować jako element dekoracyjny lub wymienić na bardziej nowoczesne rozwiązanie grzewcze.

Zabudowania Dodatkowe:

Na działce znajduje się murowany budynek gospodarczy o powierzchni 31 m², który pełni funkcję garażu z kanałem, idealnego dla pasjonatów motoryzacji lub jako przestrzeń do majsterkowania. Obok garażu znajduje się dodatkowe pomieszczenie gospodarcze, które można wykorzystać według uznania.

Działka i Otoczenie:

Za ogrodem znajduje się pole uprawne, co daje przyszłemu właścicielowi szerokie możliwości zagospodarowania terenu. Cała działka ma łączną powierzchnię 0,8259 ha, dzięki czemu nieruchomość idealnie sprawdzi się zarówno dla osób szukających przestrzeni do życia, jak i tych planujących niewielką działalność rolniczą.

Charakterystyka nieruchomości:


Powierzchnia mieszkalna: 66,3 m²
Rok wymiany okien: 2021 - nowe okna PCV
Stan dachu: Pokrycie dachowe z blachy wykonane w 2021 roku
Ogrzewanie: Piece kaflowe
Podpiwniczenie: Dom w połowie podpiwniczony
Poddasze: Nieużytkowe, do adaptacji
Działka: 0,8259 ha (obejmująca zarówno część ogrodową, jak i pole uprawne za ogrodem)
Budynek gospodarczy: Murowany garaż z kanałem o powierzchni 31 m² oraz dodatkowe murowane pomieszczenie gospodarcze
Media: woda i kanalizacja z sieci, prąd


Cena 340.000 zł

Zapraszamy do kontaktu i oględzin nieruchomości na miejscu. To doskonała okazja dla osób szukających domu z potencjałem, w otoczeniu natury, a jednocześnie z łatwym dostępem do najważniejszych udogodnień.






Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15488151
  • Liczba pokoi: 11

Lokalizacja:

Wielkopolskie, Damasławek ,

Zobacz także inne ogłoszenia:

15488151/pT/4/oT/#/