OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI
Oferuję do sprzedaży siedlisko o pow 6518m2 zabudowane budynkiem mieszkalnym oraz budynkami gospodarczymi.
Nieruchomość znajduje się w pod łódzkiej miejscowości BUKOWIEC w gminie Brójce.
Na nieruchomości przyłącze wody oraz energetyczne. Możliwość przyłączenia do kanalizacji.
Działka o bardzo dobrej lokalizacji i dojeździe do Łodzi - ok. 5km, centrum handlowe w Andrespolu ok. 4km, szkoła/przedszkole 1,5km, przychodnia POZ 2km, Żabka 2km, planowany ośrodek szkoleniowy Widzewa Łódź 1,5km. Poza tym w okolicy lasy, stawy, place zabaw, sklepy, restauracje.
Działka częściowo (ok 1500m2) objęta jest planem miejscowego zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem na budownictwo jednorodzinne.
Nieruchomość od frontu graniczy z gminna drogą asfaltową. Od tyłu z rzeką Miazgą.
Wymiary
szerokość ok. 14m
długość ok 410m
Działka od kilku lat niezamieszkana i zarośnięta. Dom w stanie do remontu lub przebudowy o powierzchni 50m2. Budynki gospodarcze do przebudowy lub rozbiórki.
Nr działki: 264
cena 399000 zł
bez pośredników
Istnieje możliwość zakupu również sąsiedniej działki nr 265/3 o powierzchni 5911m2 za kwotę 210tyś zł.
Ogłoszenie dodane do 100 portali nieruchomości przez portal Adres www ukryty
Działki na sprzedaż Bukowiec
Działki gospodarcze na sprzedaż Bukowiec
Działki na sprzedaż Łódzkie, Bukowiec