Znajdziemy za Ciebie

CZY WIESZ?



Nasza nowa usługa pomoże Ci w znalezieniu wymarzonej nieruchomości!


Kliknij tu i wypełnij formularz, aby dać nam informacje czego szukasz.


Wypełnij formularz

Lokal komercyjny lokal usługowy ARCHIWALNA

Głażewo-Cholewy (Mazowieckie)
860 000 PLN
1 046 zł/m2
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
  • Powierzchnia 822m2
  • Pokoje 12
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 1960

Lokal Komercyjny lokal usługowy - oferta ARCHIWALNA

Opis - oferta ARCHIWALNA:

Nieruchomość położona w spokojnej i cichej okolicy, zabudowana budynkiem dawnej szkoły podstawowej. Budynek znajdujący się na nieruchomości jest w trakcie adaptacji z przeznaczeniem na dom opieki. Dla celów inwestycji sporządzona została pełna dokumentacja techniczna, wykonano też część robót budowlanych. Część budynku została zaadaptowana do celów mieszkalnych i jest obecnie użytkowana przez właściciela.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.
Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15589517
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 12

Lokalizacja:

Mazowieckie, Głażewo-Cholewy ,

Zobacz także inne ogłoszenia:

15589517/pT/4/oT/#/