Prezentujemy ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego zlokalizowanego w Siennie przy ul. Bałtowskiej, w gminie Sienno, powiat lipski. Nieruchomość położona jest w spokojnej części miejscowości, z dobrym dostępem do infrastruktury — w bliskiej odległości znajdują się sklepy, szkoła, ośrodek zdrowia, przystanki komunikacji, a do Ostrowca Świętokrzyskiego dojazd zajmuje ok. 25 minut. Okolica jest zielona i kameralna, idealna dla osób poszukujących spokoju z jednoczesnym komfortem dostępu do usług.
PARAMETRY NIERUCHOMOŚCI powierzchnia zabudowy: 80 m²
powierzchnia użytkowa: 68 m²
rok budowy: 1960
technologia: dom drewniany
wysokość pomieszczeń: 2,93 m
dach kryty eternitem
okna PCV
UKŁAD I STAN DOMU
Część zamieszkała: przedpokój – 5,89 m²
łazienka z WC i wanną – 4,05 m²
salon – 20,12 m²
Na podłogach panele oraz płytki. Pomieszczenia zadbane i użytkowe.
Część w trakcie remontu: pokój – 13,78 m²
kuchnia – 20,47 m²
Skute tynki do bali – możliwość wykończenia według własnej aranżacji.
PODPIWNICZENIE (wys. 210 cm)
Murowane, w bardzo dobrym stanie technicznym, obejmuje:
kotłownię z piecem na paliwa stałe
garaż
pomieszczenie z kuchnią roboczą
dwa dodatkowe pomieszczenia gospodarcze
MEDIA prąd
woda
kanalizacja miejska
DZIAŁKA powierzchnia: 1906 m²
teren ogrodzony
klasyfikacja użytków:
Br–RIIIb: 459 m²
RIIIb: 494 m²
S–RIIIb: 953 m²
Na posesji znajduje się również:
budynek gospodarczy murowany o pow. zabudowy 21 m² (rok 1960), kryty eternitem
Duża działka daje możliwość stworzenia ogrodu, przestrzeni rekreacyjnej lub prowadzenia działalności gospodarczej.
Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na prezentację tego domu.
Szczegóły oferty: Freedom Nieruchomości Ostrowiec Św., ul. Denkowska 14 - Patrycja Serçe, Licencja: 22938, tel. XXXXX608
Bezpieczna transakcja za pośrednictwem Freedom Nieruchomości:
- darmowa pomoc przy uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na rynku
- preferencyjne warunki opłat i terminy u Notariusza
- pełne bezpieczeństwo kupna i sprzedaży na podstawie polisy OC PZU
- kompleksowe wsparcie agenta podczas całego procesu transakcji
"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.
Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (Adres www ukryty)