Znajdziemy za Ciebie

Działka budowlana na sprzedaż

Jarzębia Łąka (Mazowieckie, gm. Tłuszcz)
300 000 PLN
225 zł/m2
Premium
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
  • Powierzchnia 1334 m2

Działka budowlana

Oferta aktualna - możliwość umówienia bezpiecznej prezentacji. Zapraszamy!

Oferta biura nieruchomości - dostępna tylko u nas.

Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni 1334 m2 położoną w miejscowości Jarzębia Łąka gmina Tłuszcz.

Działka znajduje się w cichej okolicy, blisko lasu. Ma kształt prostokąta o wymiarach ok. 40 x 33 m. Dojazd do działki zapewnia utwardzona droga gminna (60 m do asfaltu), w której znajduje się prąd, gaz i wodociąg miejski.

Dla działki można wystąpić o warunki zabudowy, w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się zabudowa jednorodzinna.

W odległości 500 m znajduje się stacja PKP (bezpośrednie połączenie z Warszawą Wschodnią i Wileńską - czas dojazdu 45-55 min), sklep wielobranżowy, przedszkole.

W odległości 2 km miasto Tłuszcz z pełną miejską infrastrukturą.

Do granic Warszawy ok. 40 km - szybki czas dojazdu (ok. 30-40 min) trasą ekspresową S8.

Istnieje możliwość zakupu połowy działki - po szczegóły zapraszam do kontaktu.

Polecam i zapraszam do oglądania.___________RODO : HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w (05-250) Radzyminie, Al. Jana Pawła II 1B, informuje Państwa, iż podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu świadczenia usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami przez nasze biuro.
Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
- Dane mogą być udostępniane przez HOMEPLUS podmiotom upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów ustawy z 21.08.1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2016 r. poz. 2147 ze zm.).
- Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
- Administratorem danych jest HOME PLUS – Ireneusz Kurzyński oraz HOME PLUS - Małgorzata Kosińska z siedzibą w Radzyminie , Al. Jana Pawła II 1B, e-mail: Przekazane przez Państwa osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania umowy oraz dodatkowo przez okres wynikający z przepisów o przedawnieniu roszczeń – w celu ewentualnej ochrony prawnej administratora. Nie później niż rok po upływie tego okresu dane osobowe zostaną trwale usunięte z systemów informatycznych, a dane papierowe – trwale zniszczone. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie podanych przez Państwa danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
---------------------
UWAGA!*Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. HOMEPLUS Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za dokładność, kompletność i aktualność prezentowanych obiektów, staramy się jednak, aby informacje dotyczące ofert były możliwie najbardziej kompletne i aktualne.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer oferty w agencji: 22696/78/OGS
  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15217847
  • Data publikacji: 15 września 2023 09:03 (8 dni temu)

Lokalizacja:

Mazowieckie, Jarzębia Łąka

Zobacz także inne ogłoszenia:

15217847/pT/1/oT/#/