Polecam Państwu do sprzedaży dom wolnostojący z 2010r. który ma wiele do zaoferowania i może być dobrym rozwiązaniem dla dużej jak i wielopokoleniowej rodziny, ale także dobrze się sprawdzi jako dom z miejscem do pracy.
Usytuowany w dzielnicy Dziesiąta w otoczeniu domków jednorodzinnych przy zacisznej asfaltowej ulicy, na działce o pow. 472m 2.
Parter budynku : salon - z wyjściem na przestronny taras, dużej kuchni połączonej z jadalnią, łazienką z prysznicem i oddzielną toaletą.
Piętro I : duży salon z wyjściem na balkon, pokój z wyjściem na balkon, oraz duży pokój z przyłączami do możliwej adaptacji na kuchnię, łazienka z wanną i wc.
Poddasze : trzy pokoje, kuchnia i zintegrowana łazienka z wc - stan deweloperski.
Ogrzewanie piec gazowy - w kuchni, łazienkach i wc ogrzewanie podłogowe.
Garaż w bryle budynku otwierany na pilota na 1 auto oraz wiata na dwa auta.
Nieruchomość ogrodzona, wyłożona kostką brukową przed jak i wokół domu.
Zapraszam na prezentację...
Nasze biuro pomaga przy kredytowaniu nieruchomości.
* Ze względów bezpieczeństwa prezentacja nieruchomości wiąże się z obowiązkiem podania swoich danych: imię i nazwisko oraz PESEL, a także podpisu na karcie odbioru adresu wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.
Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
Domy na sprzedaż Lublin
Domy wolnostojące na sprzedaż Lublin
Domy Wolnostojące na sprzedaż Lublin, Dziesiąta
Domy 7 pokojowe na sprzedaż Lubelskie, Lublin