Znajdziemy za Ciebie

Rynek pierwotny: Inwestycje

Lista inwestycji (25)
Apartamenty Parkowa
  • Opis inwestycji: Osiem budynków w szeregowej zabudowie = 16 mieszkań + niekończąca się satysfakcja właścicieli. Tak moglibyśmy podsumować inwestycję, która jest realizowana w Wieliczce. Wybór lokalizacji jest strzałem w dziesiątkę – okolica spełniła oczekiwani..
Murapol Królewskie Tarasy
  • Zamieszkaj w podkrakowskiej Wieliczce, w otoczeniu zieleni i zaledwie 20 min od centrum Krakowa. W pobliżu inwestycji znajduje się park Adama Mickiewicza oraz Ekologiczny Park Grabówki. Do Rynku Górnego, jak i słynnej kopalni soli można dotrzeć podczas krótkie..
Morzlive
  • Morzlive to nowoczesny kompleks wypoczynkowy, który powstaje w spokojnej części Ustronia Morskiego, w sąsiedztwie obszaru Natura 2000 i zaledwie 100 m od plaży Bałtyku. Niecały kilometr dzieli ją od centrum miasta, do którego przejść można nadmorską promenadą...
Murapol Osiedle Zdrovo
  • Zielone otoczenie, czyste powietrze, bliskość morza – jednym słowem to nasza inwestycja. Mimo zacisznego położenia osiedla, do plaży w Stogach nad Zatoką Gdańską można dojechać w zaledwie 20 min, w czym wspiera mieszkańców dostęp do pobliskich przystanków komu..
Murapol Osiedle Zdrovo 2
  • Zamieszkaj w zielonych i spokojnych gdańskich Łostowicach, w sąsiedztwie jednorodzinnej zabudowy. To enklawa, w pobliżu której położony jest urokliwy park Ferberów. Nie brakuje tutaj jednak szeregu punktów handlowo-usługowych niezbędnych do codziennego funkcjo..
Murapol Parki Krakowa
  • Zamieszkaj w sercu Prądnika Białego, jednej z najszybciej rozwijających się dzielnic Krakowa. Nazwa inwestycji nie wzięła się znikąd, bowiem podczas krótkiego spaceru można dotrzeć do trzech miejskich zieleńców – parku Krowoderskiego, parku Wyspiańskiego oraz ..
Murapol Zielony Żurawiniec
  • Zamieszkaj w sąsiedztwie łąk nadwarciańskich na poznańskich Naramowicach, zaledwie kwadrans od centrum miasta. W pobliżu inwestycji znajduje się rezerwat przyrody Zielony Żurawiniec oraz wspomniane tereny nad zachodnim brzegiem rzeki, które są wyjątkowym miejs..
Murapol Osiedle Novelo
  • Wybierz mieszkanie na silnie rozwijającym się zielonym południu Gdańska. Inwestycja leży w pobliżu trójmiejskiej obwodnicy i traktu św. Wojciecha, który pozwala dotrzeć pod fontannę Neptuna w zaledwie 15 minut. Do dworca głównego można też dotrzeć w kilka minu..