Znajdziemy za Ciebie

  Rządowy program Bezpieczny Kredyt 2% - sprawdź ofertę

Rynek pierwotny: Inwestycje

Lista inwestycji (9)
Wilga
  • Pierwsze odbiory II kwartał 2023r. oferujemy domy 1C, 1E, 1F w cenie 630 000zł. Dojazd do granicy Gdańska zajmuje ok. 5 minut, a co centrum miasta ok.20 minut. Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy w Gdańsku to zaledwie 10minut jazdy samochodem spod domu. Lokalizac..
Primo
  • Na osiedlu Primo będzie można cieszyć się ciszą i spokojemprzedmieścia, równocześnie mieszkając blisko miasta. Wyróżnikiemokolicy są liczne tereny zielone – o każdej porze roku możemy wybrać sięna wycieczkę rowerową, spacer czy poranne bieganie. Niewielkaodleg..
Indygo
  • Inwestycja Indygo znajduje się jedynie 10 minut jazdy samochodemod Obwodnicy Trójmiasta oraz 15 minut od Portu Lotniczego im. LechaWałęsy w Gdańsku. Co więcej, wszystkim tym, którzy chcieliby uniknąćjazdy samochodem, lokalizacja osiedla zapewnia możliwość skor..
Apartamenty Parkowa
  • Opis inwestycji: Osiem budynków w szeregowej zabudowie = 16 mieszkań + niekończąca się satysfakcja właścicieli. Tak moglibyśmy podsumować inwestycję, która jest realizowana w Wieliczce. Wybór lokalizacji jest strzałem w dziesiątkę – okolica spełniła oczekiwani..
Marina House
  • Inwestycja Marina House, w której mieści się lokal usługowy zlokalizowana jest w Giżycku przy ul. Szantowej 4, 200 m od Jeziora Niegocin, w bliskim sąsiedztwie Ekomariny oraz Portu Żeglugi Mazurskiej, plaży miejskiej i Dworca PKP. Położenie działki zapewnia du..
Sobola Biel
  • W południowej części Suwałk powstaje nowoczesna przestrzeń mieszkalna inspirowana koncepcją Miasta – Ogrodu, oferująca bezpieczne, oddzielone od ruchu samochodowego, strefy wypoczynku. Prywatny park o powierzchni prawie 2 ha, zaaranżowana przez architekta ziel..
NOVA PORT
  • Nova Port reprezentacyjnie wyróżnia się na tle sąsiadującej zabudowy. Nowoczesna architektura z licznymi przeszkleniami, lokale handlowo-usługowe na osiedlu i bliskość jezior zagwarantują wygodne życie pełne aktywności.Nova Port usytuowana jest w spokojnej i ..
Ultra Sonata
  • Ultra Sonata to kompleks 350 mieszkań. W sąsiedztwie osiedla powstają kolejne budynki mieszkalne. To wszystko zagwarantuje popyt na oferowane produkty czy usługi.Ultra Sonata usytuowana jest w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Białegostoku – Nowym Mieści..