Wiilla w Kazimierzu Dolnym, po kapitalnym remoncie, posadowiony na działce o powierzchni 1434 mkw., położony jest w odległości ok. 400 m od centrum Kazimierza Dolnego a jednocześnie w cichej, zielonej okolicy z dala od hałasu.
Wysoki standard wykończenia budynku i wyposażenie pokoi pozwala na wypoczynek przez cały rok, 11 pokoi (16 miejsc noclegowych), 6 łazienek, 2 kuchnie, 4 pomieszczenia gospodarcze, domek grilowy, garaż.
Możliwość wybudowania basenu, SPA.
Oferta dostępna za pośrednictwem AD REM NIERUCHOMOŚCI CEZARY PAPLIŃSKI.
W razie pytań proszę o kontakt: CEZARY PAPLIŃSKI - XXXXX373, XXXXX449, (81) 534 68 01, Adres email ukryty
Zapraszamy na naszą stronę: Adres www ukryty
Powyższa oferta ma charakter informacyjny, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
Oferta nrXXXXX308 systemu LocumNet Online
Domy na sprzedaż Kazimierz Dolny
Domy wolnostojące na sprzedaż Kazimierz Dolny
Domy 11 pokojowe na sprzedaż Lubelskie, Kazimierz Dolny