Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe przy ul. Beskidzkiej, z centralnym ogrzewaniem miejskim o pow. 38m2. (możliwość pozostawienia umeblowania w cenie).
Mieszkanie zlokalizowane jest na drugim piętrze w budynku czteropiętrowym w spokojnej okolicy osiedla.
Przed budynkiem znajdują się miejsca parkingowe na które jest wjazd zamykany na szlaban. Mieszkanie posiada plastikowe okna, wymienione piony. Ciepła woda z piecyka gazowego.
Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, łazienki z WC, kuchni, przedpokoju.
Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 4 m2.
Mieszkanie nie posiada balkonu.
Blok jest po termomodernizacji.
Bardzo bliskie sąsiedztwo parku miejskiego „Skałka” jak i zarówno terenów rekreacyjnych „Amelung” sprawia iż lokalizacja jest bardzo atrakcyjna.
Bliski dojazd do DTŚ, szkoły i przedszkola, sklepy, punkty usługowe, przystanki komunikacji miejskiej.
Mieszkanie idealne pod inwestycję. Istnieje sprzedaż wraz z umeblowaniem.
czynsz 350 zł.
Cena – 187.000 zł.
Oględziny mieszkania dostosowane do osób zainteresowanych. Posiadamy klucze.
Więcej informacji pod nr telefonu XXXXX330
Osoba prowadząca – Wojtek
*Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.