Do wynajęcia nowy nowoczesny luxusowy dom wolnostojący w stylu Bauhaus położony w bardzo dobrej lokalizacji, bardzo blisko do Centrum, 10 min od rynku, bardzo blisko na AOW w kierunku wylotu na Poznań.
Dom wykończony z materiałów najwyższej jakości, dębowy parkiet, kafelki travertino w łazienkach, okna nowej generacji, nowoczesny Design, Nowoczesna Kuchnia firmy Nolte. zintegrowany system zarządzania domem, ogrzewanie podłogowe, pompa ciepła z możliwością sterowania przez aplikacje, własne uzdatnianie wody, specjalne filtry jonizujące wodę zmieniające ją w strukturalną, system alarmowy ASCO, rolety antywłamaniowe, system audio z głośnikami sufitowymi możliwa komunikacja przez Bluetooth oraz WiFi. Nowoczesne szklane schodowe i balkonowe barierki.
możliwość wynajęcia z wyposażeniem i umeblowaniem które jest również najwyższej jakości oraz od renomowanych marek.
Dom położony na działce 1600 m2, pow. użytkowa domu 420m2, na którą składa się:
PARTER:
Duży i jasny ciągnący się przez 2 piętra hall wejściowy. W holu duża pojemna szafa. pomieszczenie gospodarcze z pompą ciepła i pralnią. kuchnia w pełni umeblowana i wyposażona w najlepszej jakości sprzęt, meble renomowanej niemieckiej firmy "Nolte” podświetlane blaty z konglomeratu, zintegrowany dębowy stół dołączony do dużej wyspy, płyta indukcyjna oraz bardzo mocny nowoczesny okap, piekarnik firmy BOSCH z szufladą trzymająca ciepło, dwa zlewy w kuchni, nowoczesne baterie bezdotykowe firmy Hanse Grohe, lodówka na wino, pomieszczenie gospodarcze (duża spiżarka) bezpośrednio przy kuchni,
salon otwarty na kuchnie, nowoczesny duży kominek dwustronny. Przesuwne duże okna z możliwością wyjścia na ogród.
Duża otwarta JADALNIA.
pokój funkcyjny (może być wykorzystany jako siłownia, pokój do zabaw lub biuro.
osobny apartament składający sie z sypialni, łazienki z dużym oknem i wyjściem na ogród, wolnostojąca wanna, prysznic, oraz dużej garderoby
PIĘTRO:
Mniejsza sypialnia z łazienką i bezbarierowym prysznicem.
pokój dziecięcy składający się z dwóch części: dzienna do zabaw i nauki oraz sypialnia, z bardzo dużą łazienką. Wolnostojąca wanna, bidet i duży bezbarierowy prysznic.
sypialnia z dwoma garderobami, łazienką z dużym prysznicem bezbarierowym, bardzo jasna i przestronna z dużym oknem i wyjściem na balkon.
Duży balkon na który jest wyjście z sypialni, z łazienki oraz pokoju dziecinnego.
Bardzo duże panoramiczne przesuwne okna w całym domu sprawiają że dom jest jasny i przestronny. W każdym pokoju jest telewizor oraz LAN. Telewizja satelitarna na kablu. Własny SAT Walker co pozwala na odbiór programów z kilku satelit. Internet radiowy (istnieje możliwość założenia światłowodu).
Brama wjazdowa automatycznie otwierana, wideodomofon firmy Comax komunikacja IP co pozwala na zdalny monitoring oraz otwieranie bramy z aplikacji w telefonie, piękny stary ładnie oświetlony ogród ze starym drzewostanem.
3 miejsca parkingowe na terenie posesji.
Cena : 15. 000 zł netto
Opłaty za media, ochronę i internet: około 2000 zł/mc brutto
Więcej informacji
Anna Lauko
XXXXX-37-39
Adres email ukryty
Adres www ukryty
Zamieszczone oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
Pośrednik odpowiedzialny za realizacje oferty Urszula Miszczyszyn Nr licencji zawodowej: 1741
Domy na wynajem Wrocław
Domy wolnostojące na wynajem Wrocław
Domy Wolnostojące na wynajem Wrocław, Śródmieście
Domy 7 pokojowe na wynajem Dolnośląskie, Wrocław