Znajdziemy za Ciebie

CZY WIESZ?



Nasza nowa usługa pomoże Ci w znalezieniu wymarzonej nieruchomości!


Kliknij tu i wypełnij formularz, aby dać nam informacje czego szukasz.


Wypełnij formularz

Dom wolnostojący ARCHIWALNA

Wręczyca Wielka, Ogrodowa 31 (Śląskie)
430 000 PLN
3 071 zł/m2

Piotr Tomski

+48XXXXXX588
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.
Zdjęcie ogłoszenia -
  • Powierzchnia 140m2
  • Pokoje 5
  • Łazienki 2
  • Rok budowy 1983

Dom wolnostojący - oferta ARCHIWALNA

Opis - oferta ARCHIWALNA:

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni około 140m2 we Wręczycy Wielkiej, gm. Wręczyca Wielka, pow. kłobucki, woj. śląskie, położony na działce o powierzchni około 1800m2.


Ten solidny, dwupoziomowy dom, wybudowany w latach 80-tych XX wieku, oferuje wyjątkową okazję do stworzenia swojego wymarzonego miejsca zamieszkania. Położony przy ulicy Ogrodowej 31, dom jest godny uwagi ze względu na swoją niezawodną konstrukcję i dobrze utrzymane wnętrze. Bezpieczna i sucha struktura budynku gwarantuje spokojne i komfortowe życie. Wielką zaletą jest również to, że dom jest w bardzo dobrym stanie.
Niniejsza oferta to doskonała propozycja dla osób poszukujących przestronnego i solidnego domu z możliwością dostosowania go do swoich własnych potrzeb. To doskonała oferta dla rodziny zamierzającej zamieszkać w niedalekiej odległości od Częstochowy, czerpiąc przyjemność z uroków przestronnej działki, wygodnego domu i oddalenia od centrum.


Przestronne i wysokie pomieszczenia nadają domowi wyjątkową atmosferę rozmachu i swobody. To idealne miejsce do tworzenia ciepłych rodzinnych chwil, a także do organizowania spotkań ze znajomymi i bliskimi. Przyszli mieszkańcy będą mieli możliwość zaaranżowania wnętrza zgodnie z własnymi potrzebami i preferencjami, tworząc przestrzeń, która odzwierciedla ich unikalny styl i charakter.


Lokalizacja domu w miejscowości Wręczyca Wielka zapewnia spokój i bliskość natury, a jednocześnie jest dogodnie usytuowana w odległości kilkunastu minut jazdy samochodem od Częstochowy. Dzięki temu, mieszkańcy będą mieli łatwy dostęp do pełnej infrastruktury miasta, takiej jak sklepy, restauracje, centra rozrywki i usługowe.


Dom położony jest na działce ew. nr 491 (obręb Wręczyca Wielka) o powierzchni około 1800m2 i szerokości około 19m i długości około 97m. Znajduje nie pod adresem ul. Ogrodowa 31.


Dom składa się z następujących pomieszczeń:


Parter:
- ganek (wejście od strony podwórza)
- Przedpokój - 7,8 m2
- Kuchnia - 14,78m2
- Łazienka - 4m2
- pokój 1 - 19,2m2
- pokój 2 - 19,8m2


Piętro:
- przedpokój - 8m2
- Łazienka - 4,16m2
- pokój 3 - 15,84m2
- pokój 4 - 20,03m2
- pokój 5 - 21,5m2
- balkon (nad gankiem, wyjście z górnego przedpokoju)


Wysokość pomieszczeń: 2,76m.


Powierzchnia zabudowy: około 90m2, podpiwniczenie około 50%.


Okna: drewniane skrzynkowe, dach kryty papą (więźba dachowa drewniana)
Media: prąd, woda z sieci, kanalizacja miejsca, gaz wkrótce; CO+CWU - kotłownia w piwnicy, kocioł na paliwo stałe.
Certyfikat charakterystyki energetycznej w trakcie przygotowania; zostanie dostarczony przez Właściciela.


Na działce znajduje się dodatkowo stodoła o powierzchni zabudowy około 160m2 oraz pomieszczenia gospodarcze o powierzchni zabudowy około 220m2.


Zapraszam do bliższego zapoznania się z tą ofertą i odkrycia potencjału, jaki ten dom ma do zaoferowania. 




W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości.
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer oferty w agencji: 571/4510/ODS
  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15141980
  • Liczba łazienek: 2
  • Liczba pokoi: 5
  • Piętro: parter / 2

Cechy oferty

  • System ogrzewania: Własne

Lokalizacja:

Śląskie, Wręczyca Wielka, Ogrodowa 31 ,

Zobacz także inne ogłoszenia:

15141980/pT/4/oT/#/