Znajdziemy za Ciebie

CZY WIESZ?



Nasza nowa usługa pomoże Ci w znalezieniu wymarzonej nieruchomości!


Kliknij tu i wypełnij formularz, aby dać nam informacje czego szukasz.


Wypełnij formularz

Dom szeregowiec ARCHIWALNA

Józefosław (Mazowieckie)
6 800 PLN
52 zł/m2

Kinga Baka

+48XXXXXX146
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.
Zdjęcie ogłoszenia -
  • Powierzchnia 130m2
  • Pokoje 5
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 2023

Dom szeregowiec - oferta ARCHIWALNA

Opis - oferta ARCHIWALNA:

Atrakcyjny segment z ogródkiem i dwoma miejscami parkingowymi na wynajem w Józefosławiu!
Główne atuty nieruchomości: • doskonała komunikacja z centrum• cicha i spokojna okolica• w pełni wykończony lokal
Nieruchomość złożona z: • wiatrołap 5,27 m.kw• wc 1,47 m.kw• hall 3,24 m.kw• pokój z aneksem kuchennym 31,7 m.kw• gabinet 6,71 m.kw• sypialnia 11,43 m.kw• sypialnia 12,5 m.kw• sypialnia 13,06 m.kw• łazienka główna 4,19 m.kw• garderoba 6,12 m.kw• komunikacja 4 m.kw
W skład nieruchomości wchodzą też:
• miejsce parkingowe
• ogródek
Typ ogrzewania: ogrzewanie na gaz miejski.
Działka wielorodzinna (mw).
Typ własności: Odrębna własność.
Do wynajęcia rewelacyjny dom w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni 130 m2, nowy, nigdy nie zamieszkały, wykończony z materiałów najwyższej jakości (podłoga deski, łazienki marmur). Salon z aneksem kuchennym, gabinet, 3 sypialnie w tym jedna z garderobą umeblowaną i jedna z szafą zabudowaną, 2 łazienki. Kuchnia wyposażona w meble i sprzęt AGD (płyta indukcyjna, piekarnik, zmywarka, lodówka i zamrażalnik). Ogrzewanie podłogowe w całości na parterze, piętro - łazienka. Zainstalowany piec gazowy, dwu funkcyjny Viessmann. Przed budynkiem dwa miejsca parkingowe. Do segmentu przynależy ogródek około 30 m2 z tarasem ponad 7 metrowym.
Nieruchomość położona w cichej okolicy przy Parku Nivea.
Pełna infrastruktura handlowo - usługowa: szkoły, przedszkola, Centrum medyczne CMP, Centrum Rekreacji LAVO, Żabki, Auchan, Designer Outlet, Selgros, OBI.
Autobus linii 739 w odległości 300 m.
Możliwość umeblowania nieruchomości - w takim przypadku cena najmu do uzgodnienia w właścicielem.
Dodatkowo poddasze - 30 m2.
Czynsz najmu - 6800 PLN
Kaucja - 7000 PLN
Opłaty administracyjne wg. zużycia.
Jeśli chcesz zamieszkać w cudownym miejscu, w pobliżu Lasu Kabackiego to wybierz właśnie tą nieruchomość. Gwarantuję, że ta okolica Cię oczaruje.
Serdecznie zapraszam na prezentację.
Więcej zdjęć i plan powierzchni na
ZADZWOŃ: XXXXX146. Czekamy na telefon od Ciebie.
---
Zakup lub najem nieruchomości przez Agencję Metrohouse to:• największy wybór na rynku• elastyczne podejście do Klienta• bezpieczeństwo transakcji• możliwość skorzystania z szerokiej oferty kredytów gotówkowych i hipotecznych• doświadczeni doradcy
Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer oferty w agencji: HILU385
  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15235685
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 5
  • Piętro: parter / 1

Cechy oferty

  • Parking: Garaż wolnostojący
  • System ogrzewania: Gazowe własne

Lokalizacja:

Mazowieckie, Józefosław ,

Zobacz także inne ogłoszenia:

15235685/pT/4/oT/#/