FUNKCJONALNY I WYGODNY DOM W MIEŚCIE
DOM: na sprzedaż 4-kondygnacyjny (przyziemie, parter, piętro i poddasze), funkcjonalny, rozkładowy, jasny, ustawny, 8-pokojowy dom w zabudowie szeregowej usytuowany w Gdańsku (dzielnica Morena). Powierzchnia użytkowa budynku to 185,09 m2, natomiast całkowita 219,00 m2. Dom został wybudowany w 1988 roku z cegły dziurawki i pustaka, a jego stan ogólny należy uznać za bardzo dobry. Dach pokryty jest blachą.
Dom składa się z:
PARTERU (wysokość pomieszczeń: 2,78 m):
- salon z jadalnią (34,00 m2) z wyjściem na taras (15,62 m2)
- kuchnia z oknem otwarta na salon (8 m2) z meblami w zabudowie, wyposażeniem w sprzęt AGD
- osobne WC (1,7 m2) z umywalką i lustrem
- przedpokój (3,8 m2)
- garderoba (2,56 m2)
- wiatrołap (7,8 m2)
- gabinet (6,5 m2)
PIĘTRA (wysokość pomieszczeń: 2,50 m):
- duża sypialnia (17 m2) z łazienką ( 4,2 m2) i wyjściem na balkon
- dwie sypialnie ( 11,7 m2 oraz 11,1 m2); jedna z nich ma wyjście na balkon
- łazienka (4,5 m2) z WC, prysznicem, umywalką, lustrem, grzejnikiem drabinkowym
- korytarz (6,8 m2)
PRZYZIEMIA (wysokość pomieszczeń: 2,43 m):
- 2 pomieszczenia (6,8 m2 oraz 17,5 m2)
- kotłownia (4,1 m2)
- garaż 1-stanowiskowy (17,2 m2)
PODDASZA:
- 2 pokoje (11,7 m2 oraz 20,3 m2)
- pralnia i suszarnia (10,3 m2)
- łazienka (4,5 m2)
- pomieszczenie na saunę (4,5 m2)
Na podłogach parkiet dębowy, deska sosnowa, panele, płytki i terakota. Instalacja elektryczna miedziana. Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego.
Okna domu są plastikowe, a ich wystawa południowo-zachodnia i północno-wschodnia.
Poszczególne opłaty związane z utrzymaniem domu:
- ogrzewanie i woda w sezonie zimowym to ok. 600-750 zł/miesiąc
- podatek od nieruchomości to 248 zł/rok
Termin wydania: do uzgodnienia.
DZIAŁKA: budynek posadowiony jest na działce o wielkości 360 m2. Teren jest zaprojektowany kaskadowo, urządzono na nim strefy wypoczynku a całość charakteryzuje się prostotą kształtów i wyważoną roślinnością, z zachowaniem ładu kompozycyjnego.
Dojazd do nieruchomości odbywa się drogą asfaltową.
OKOLICA: nieruchomość położona jest w Gdańsku, dzielnicy Piecki Migowo - bardzo dobrze rozwiniętej części miasta wyposażonej we wszelką infrastrukturę - handlową, komunikacyjną, oświatową, czy rozrywkową. W pobliżu Galeria Morena (Carrefour, kino, siłownia itp.), szkoła podstawowa, McDonald's, banki, stacja paliw, kościół i cała masa innych udogodnień pozwalających mieszkańcom tego rejonu na zaspokajanie swoich potrzeb w niedalekiej odległości od miejsca zamieszkania. Z drugiej strony usytuowanie przy spokojnej ulicy sprawia, że możemy cieszyć się ciszą i spokojem przy jednoczesnym zlokalizowaniu w tętniącej życiem części miasta. Wokół wiele terenów zielonych i rekreacyjnych.
KOMUNIKACJA: dom jest znakomicie położony. W bardzo bliskiej odległości od niego znajdziemy przystanki autobusowe. Do centrum Gdańska zaledwie kilka minut samochodem.
ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ!
KUP Z NAMI - KORZYSTNIE I BEZPIECZNIE!
- 0% prowizji od Kupującego (dotyczy ofert oznaczonych znaczkiem KUP bez prowizji) i żadnych dodatkowych lub ukrytych kosztów
- gwarantujemy bezpieczny zakup i najlepszą cenę
- oferujemy skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu
- zapewniamy fachowe doradztwo przy zakupie pod inwestycję
Domy na sprzedaż Gdańsk
Domy szeregowce na sprzedaż Gdańsk
Domy Szeregowce na sprzedaż Gdańsk, Piecki Migowo
Domy 8 pokojowe na sprzedaż Pomorskie, Gdańsk