Znajdziemy za Ciebie

CZY WIESZ?



Nasza nowa usługa pomoże Ci w znalezieniu wymarzonej nieruchomości!


Kliknij tu i wypełnij formularz, aby dać nam informacje czego szukasz.


Wypełnij formularz
329 000 PLN
5 483 zł/m2
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.
Zdjęcie ogłoszenia -
  • Powierzchnia 60m2
  • Pokoje 3
  • Łazienki 1

Mieszkanie 3 pokojowe - oferta ARCHIWALNA

Opis - oferta ARCHIWALNA:

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu możliwość kupna spółdzielczego prawa własnościowego do lokalu mieszkalnego znajdującego się przy ul. Antoniego Nowary w Rudzie Śląskiej- Wirku.
Lokal położony jest na drugim piętrze niskiego, czterokondygnacyjnego bloku.
Przestrzeń mieszkania o powierzchni 60 mkw tworzą pomieszczenia: 2 przedpokojów, 3 pokojów, łazienki, WC oraz kuchni. Dodatkowo, do lokalu przynależy obszerny, świeżo wyremontowany balkon, umożliwiający swobodne jego zagospodarowanie. Ponadto, istnieje możliwość korzystania z komórki lokatorskiej- pomieszczenia piwnicznego.

Mieszkanie uzbrojone w instalacje: gaz, wod-kan, centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej (obie z sieci miejskiej), elektryczną (miedź), teletechniczną oraz domofonową. Wszystkie piony instalacyjne wraz z stolarką okienną (PVC oraz drewnianą nowego typu) zostały wymienione przez Spółdzielnię. Budynek wielorodzinny jest ocieplony. Kaloryfery opomiarowane podzielnikami kosztów ciepła

Wśród najważniejszych cech mieszkania można wyróżnić jego funkcjonalność i ustawność – w rozumieniu swoistej elastyczności aranżacyjnej. Rozkładowy układ pomieszczeń pozwala zaplanować przestrzeń na wiele różnych sposobów.

Nieodzowną zaletą nieruchomości jest jej lokalizacja, w kontekście najbliższej okolicy.
W pobliżu znajduje się: rozbudowana infrastruktura komunikacyjna (szybki dojazd do Trasy Średnicowej, Autostrady A4 oraz przystanki transportu miejskiego), placówki edukacyjne, punkty i obiekty handlowo-usługowe (supermarket po drugiej stronie ulicy, sklep spożywczy w budynku obok, centrum handlowe Plaza w promieniu 800m, paczkomat). Niegdyś, miejscowość uznawana za "sypialnię Śląska" przeistoczyło się w miejsce wpisujące się w koncepcję miasta 15 minutowego.

Towarzyszymy przy całym procesie związanym z zakupem nieruchomości, pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności oraz oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie kredytów hipotecznych (w tym "Bezpiecznego Kredytu 2%"). 

Zapraszam do oględzin mieszkania
Rafał Gałuszka

XXXXX182








Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer oferty w agencji: 2257/12083/OMS
  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15261025
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 2 / 3

Cechy oferty

  • System ogrzewania: Miejskie

Lokalizacja:

Śląskie, Ruda Śląska, Wirek, Antoniego Nowary ,

Zobacz także inne ogłoszenia:

15261025/pT/4/oT/#/