Znajdziemy za Ciebie

CZY WIESZ?



Nasza nowa usługa pomoże Ci w znalezieniu wymarzonej nieruchomości!


Kliknij tu i wypełnij formularz, aby dać nam informacje czego szukasz.


Wypełnij formularz

Dom wolnostojący ARCHIWALNA

Warszawa, Wilanów (Mazowieckie)
2 720 000 PLN
10 880 zł/m2
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.
Zdjęcie ogłoszenia -
  • Powierzchnia 250m2
  • Pokoje 6
  • Łazienki 4
  • Rok budowy 2017

Dom wolnostojący - oferta ARCHIWALNA

Opis - oferta ARCHIWALNA:

Biuro Metrohouse ma przyjemność przedstawić atrakcyjny segment skrajny znajdujący się w Wilanowie na kameralnym osiedlu KAPRIOLA. Osiedle Kapriola to wyjątkowa inwestycja położona w sąsiedztwie miasteczka Wilanów i Parku Natolińskiego. Inwestycja łączy w sobie najlepsze cechy eleganckiego osiedla o klasycznej architekturze, która została przełamana nowoczesnymi detalami. Zaprojektowano ją z myślą o wygodzie przyszłych mieszkańców, również tych najbardziej wymagających. Na terenie osiedla wydzielono ogrodzoną przestrzeń rekreacyjną z  placem zabaw dla najmłodszych oraz z częścią grillową.
Niewątpliwymi atutami nieruchomości są przestronne i funkcjonalne rozkłady pomieszczeń, duża działka 463 m², słoneczny tras oraz wydzielone niezależne studio/pracownia jak równie sama lokalizacja jest ogromnym atutem tego miejsca, a bliskość trasy A2 zapewnia szybki dojazd.
Segment z 2017 roku:
• Lokalizacja: Kameralna część osiedla, sąsiedztwo Miasteczka Wilanów.
• Powierzchnia działki: 463 m².
• Powierzchnia użytkowa: 250,75 m².
Rozkład pomieszczeń:Partner:
• Przestronny salon otwarty na jadalnię połączoną z kuchnią.
• Wyjście na taras.
• Pokój gościnny
• Łazienka z prysznicem.
• Przestrzeń o powierzchni 39,64 m², przeznaczona do pełnienia funkcji studia/pracowni (pierwotnie garaż).
* studio posiada dwa niezależne wejścia (jedno z zewnątrz domu, drugie poprzez łącznik z częścią mieszkalną).
* funkcje odzyskiwania garażu w mieszkaniu są dostępne.
Piętro:
• Dwie sypialnie połączone wspólną garderobą.
• Dwa Pokoje.
• Łazienka z wanną.
• Sypialnia główna z własną łazienką i mini garderobą
Poddasze:
• Przestrzeń otwarta.
• Łazienka z prysznicem.
Dodatkowe informacje:
• Dom zaprojektowany z dbałością o ekologię i energooszczędność:
* pompa ciepła wodno-powietrzna firmy Alpha Innotec wyposażona w zintegrowany zasobnik cwu o pojemności 180 litrów oraz moduł pasywnego chłodzenia,
* panele fotowoltaiczne Jinko 470 Wp – moc instalacji 9,66 kWp,
* wentylacja mechaniczna z systemem rekuperacji,
* ogrzewanie podłogowe.
• Osiedle zamknięte, monitorowane i strzeżone.• Niskie koszty utrzymania domu:Opłata za utrzymanie terenów wspólnych (utrzymanie czystości, pielęgnacja zieleni, plac zabaw) wraz z całodobową ochroną wynosi 590zł/miesiąc.
Opłaty indywidualne: wywóz śmieci 107zł/miesiąc, prąd ok. 140zł/miesiąc , woda wg zużycia płatna 2 razy w roku.
• Właściciel otwarty na sprzedaż nieruchomości obcokrajowcom.
Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na prezentację wyjątkowej nieruchomości.
Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.
Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer oferty w agencji: FUBI274
  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15264955
  • Liczba łazienek: 4
  • Liczba pokoi: 6

Lokalizacja:

Mazowieckie, Warszawa, Wilanów ,

Zobacz także inne ogłoszenia:

15264955/pT/4/oT/#/