Znajdziemy za Ciebie

CZY WIESZ?



Nasza nowa usługa pomoże Ci w znalezieniu wymarzonej nieruchomości!


Kliknij tu i wypełnij formularz, aby dać nam informacje czego szukasz.


Wypełnij formularz

Dom dwór, zamek, pałac ARCHIWALNA

Dąbrowa, Wiejska (Wielkopolskie)
1 950 000 PLN
6 500 zł/m2
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.
Zdjęcie ogłoszenia -
  • Powierzchnia 300m2
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 1900

Nowoczesny dworek blisko Śremu - oferta ARCHIWALNA

Opis - oferta ARCHIWALNA:

Odrestaurowany dworek z parkowym ogrodem - miejsce dla koneserów historii, która spotyka się z nowoczesnością.

Szukasz domu pełnego historii, otoczonego naturą, a jednocześnie z dostępem do miejskich udogodnień? Ten przepiękny dworek z 1900 roku o powierzchni użytkowej 282 m², położony w Dąbrowie, między Śremem a Zaniemyślem, jedynie 35 minut drogi od Poznania, spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

W tej malowniczej i bajkowej okolicy, tuż za progiem domu, znajduje się piękny las oddalony o zaledwie 10 metrów, dający poczucie kontaktu z przyrodą. Tylko kilka minut rowerem dzieli Cię od rzeki Warty, lasów i obszarów Natura 2000 - idealnych do rekreacji i spacerów. Lokalizacja jest także przyjazna dla rodzin - w Dąbrowie mieści się szkoła podstawowa, a jedynie 5 minut autem - przedszkole, co zapewnia komfort życia rodzicom i dzieciom.

Unikalny Układ Wnętrz i Wysoka Jakość Wykończenia
Dworek przeszedł gruntowny remont z najwyższą starannością o każdy detal - wzmocniono konstrukcję betonowymi słupami, co gwarantuje stabilność na lata, a jednocześnie zachowano oryginalny charakter budynku. Wymieniono także wszystkie okna na nowe, drewniane, które podkreślają unikalny klimat tego domu. Parter wyposażono w komfortowe częściowe ogrzewanie podłogowe, które zapewnia przyjemne ciepło w całym wnętrzu. Nie zapominajmy też o drewnianych podłogach i innych elementach uzupełniających całość wnętrza (np. szafy w zabudowie), które bez wątpienia nadają temu miejscu szlachetnego charakteru.

Na parterze znajduje się przestronny hall z miejscem na stół jadalniany oraz wyjściem do ogrodu, gdzie możesz delektować się widokiem na wieloletnie drzewa. Parter mieści także łazienkę dla gości.

Kuchnia z widokiem na piękne drzewa to serce domu, a wejście do przytulnego salonu z kominkiem sprzyja rodzinnym chwilom. W drugiej części domu znajduje się przestronna sypialnia z widokiem na parkowy ogród, prywatna garderoba oraz łazienka z wanną i prysznicem.

Na parterze znajdują się także pomieszczenia gospodarcze (pralnia, kotłownia i przestrzeń do przechowywania) - każdy szczegół został zaplanowany z myślą o wygodzie mieszkańców.

Klimatyczne Poddasze i Możliwość Własnej Aranżacji

Na piętro prowadzą dębowe schody, gdzie na użytkowej powierzchni 130 m² czeka przestrzeń do własnej aranżacji. Wyprowadzone instalacje wodno-kanalizacyjne pozwalają na urządzenie dodatkowej łazienki czy kuchni. Oryginalne, zachowane drewniane belki nadają wnętrzu unikalny charakter - masz już własną wizję, jak zaaranżujesz tę przestrzeń?

Na działce o powierzchni niemal 2000 m² znajduje się piękne, reprezentacyjne wejście, a za domem rozpościera się parkowy ogród z wieloletnimi klonami i subtelnym oświetleniem. Teren obejmuje także budynek gospodarczy, idealny do przechowywania sprzętu ogrodniczego.

Co wyróżnia tę ofertę? 

-pieczołowicie odrestaurowany i gotowy do zamieszkania dworek z nietuzinkową historią
-najwyższa jakość materiałów i wykończenia 
-bajkowe miejsce w otoczeniu lasu i rzeki
-przemyślany układ domu
-rolety zewnętrzne i drewniana stolarka okienna
-poddasze w stanie deweloperskim, które z łatwością możesz urządzić według własnego pomysłu
-częściowe ogrzewanie podłogowe
-duży, parkowy ogród, w który spędzisz najpiękniejsze chwile 
-szybki dostęp do miast: Poznań, Śrem, Środa Wlkp.

Idealna Lokalizacja dla Całej Rodziny

Dworek w Dąbrowie to doskonałe miejsce dla osób pragnących spokoju i kontaktu z naturą, w otoczeniu zabytków i najwyższej jakości wykończenia. To także idealna opcja dla rodzin - dzieci będą miały tu przestrzeń do zabawy, a Ty będziesz cieszyć się każdą chwilą w tej oazie spokoju.

Zapraszam do kontaktu - poczuj magię tego miejsca na żywo, poznaj jego historię i zakochaj się w nim!

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer oferty w agencji: 34964486331
  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15547089
  • Liczba łazienek: 1

Cechy oferty

  • Parking: Garaż wolnostojący

Lokalizacja:

Wielkopolskie, Dąbrowa, Wiejska ,

Zobacz także inne ogłoszenia:

15547089/pT/4/oT/#/