Znajdziemy za Ciebie

CZY WIESZ?



Nasza nowa usługa pomoże Ci w znalezieniu wymarzonej nieruchomości!


Kliknij tu i wypełnij formularz, aby dać nam informacje czego szukasz.


Wypełnij formularz

Działka inwestycyjna ARCHIWALNA

Warszawa, Bielany (Mazowieckie)
20 000 PLN
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
  • Powierzchnia 0m2

Działka usługowa przy ulicy, długoterminowy najem - oferta ARCHIWALNA

Opis - oferta ARCHIWALNA:

Do wynajęcia działka 4000m2, Bielany, Radiowo.

Obowiązuje MPZP z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową i nieuciążliwe usługi. Maksymalna wysokość budynków 12,5m, a dla budynków gospodarczych i garaży 5m, minimalna powierzchnia biologicznie czynna 55%.

Działka przy drodze asfaltowej, składa się z położonych kolejno trzech działek kwadratowych i jednej (najbardziej na północ) w kształcie trapezu. Dostępne wszystkie media, gaz i kolektor na działce, woda i prąd w przylegającej ul. Estrady. Jest wjazd i wyjazd z działki.

Umowa na 30 lat, z możliwością przedłużenia. Na działalność usługową, handlową, hotel, hostel, centrum handlowe, centrum medyczne, salon samochodowy z warsztatem, magazyn itp.

Cena: 20 000 zł netto.

Na drodze przy działce przebiega komunikacja miejska, dojazd do centrum Warszawy zajmuje 25 min., do metra Młociny (M1) 15 min. W otoczeniu zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, supermarket, stacja benzynowa.

Oferta biura nieruchomości, prowizja płatna dopiero po podpisaniu umowy najmu. Więcej propozycji na topbrokers(kropka)pl

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15550368

Lokalizacja:

Mazowieckie, Warszawa, Bielany ,

Zobacz także inne ogłoszenia:

15550368/pT/4/oT/#/