Oferta sprzedaży domu jednorodzinnego o pow. 260 m2 położonego w Rąblowie ;na działce o pow. 8 300 mkw ;
Opis nieruchomości:
Dom pow. 260 m2, składający się z: ;
Parter:
- otwarty salonu z aneksem kuchennym ; ;
- dwie sypialnie
- łazienka z WC
- obszerna piwnica
Pierwsze piętro:
- pięć sypialni z własną łazienką do własnej aranżacji i wykończenia
- kuchnia do własnej aranżacji i wykończenia
- obszerny hall ;do własnej aranżacji i wykończenia
Garaż z pomieszczeniem gospodarczym:
- garaż murowany dwustanowiskowy ; ;
- pomieszczenie gospodarcze
Działka:
- pow. 83 ary
- piękny zadbany ogród z oczkiem wodnym ;
- wjazd na posesje utwardzony kamieniem o pow ok. 180 m2 ; ;
- ekologiczna plantacja czarnego bzu
Atuty:
- dom gotowy do zamieszkania
- możliwość prowadzenia agroturystyki - 7 pokoi z łazienkami każdy, obszerny hall oraz miejsce na kuchnie - ; do własnej aranżacji i wykończenia
- ok 700 m stok narciarski w Rąblowie
Dodatkowe informacje:
- Dom oddany do użytku w 2014 roku - elewacja oraz poddasze ocieplone styropianem i wełną, ; poszycie dachu - blachodachówka, stolarka okienna plastikowa. Na działce znajduje garaż dwustanowiskowy z budynkiem gospodarczym, urządzony ogród oraz plantacja czarnego bzu.
- Nieruchomość idealnie nadaje się dla rodziny oraz na prowadzenie agroturystyki, na piętrze znajduje się 7 pokoi wraz z łazienkami, obszerny hall oraz miejsce na kuchnie, do wykończenia według własnej aranżacji. Ekologiczna plantacja czarnego bzu, bliska odległość stoku narciarskiego ok 700 m w połączeniu z Kazimierskim Parkiem Krajobrazowym daje wiele możliwości połączenia otaczającej natury z prowadzeniem własnego biznesu. ;
- Duży zagospodarowany ogród z drzewami owocowymi, plantacją czarnego bzu, trawnikiem oraz z oczkiem wodnym ;
- 12 km ; do centrum Kazimierza Dolnego. W otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, lasów i pól.
Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem AD REM NIERUCHOMOŚCI CEZARY PAPLIŃSKI.
Zapraszamy na naszą stronę Adres www ukryty
;W razie pytań proszę o kontakt: Tomasz Łozowski - tel. XXXXX449 ;, Adres email ukryty
Pomogę przy sprzedaży lub wynajmie,
jest ktoś, kto się tym chętnie zajmie!
Powyższa oferta ma charakter informacyjny, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
OfertaXXXXX308 dostarczonaXXXXX-23 12:38 z systemu LocumNet Online
Domy na sprzedaż Rąblów
Domy wolnostojące na sprzedaż Rąblów
Domy 8 pokojowe na sprzedaż Lubelskie, Rąblów