Znajdziemy za Ciebie

CZY WIESZ?



Nasza nowa usługa pomoże Ci w znalezieniu wymarzonej nieruchomości!


Kliknij tu i wypełnij formularz, aby dać nam informacje czego szukasz.


Wypełnij formularz

Działka budowlana ARCHIWALNA

Stołuń (Lubuskie)
4 200 000 PLN
25 zł/m2
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.
Zdjęcie ogłoszenia -
  • Powierzchnia 168000m2

Działka budowlana - oferta ARCHIWALNA

Opis - oferta ARCHIWALNA:


Nieruchomość inwestycyjna o pow 16.8 ha . Doskonała na Hotel , Stadninę koni, Ośrodek Wczasowy , Dom Spokojnej Starości , Ośrodek rehabilitacji i zdrowia , Łowisko rybne .

Nieruchomość położona na skrzyżowaniu drogi nr 24 (Poznań - Berlin) oraz drogi nr 3 (Wrocław - Szczecin) umożliwia szybki dojazd i z komunikowanie z głównymi arteriami drogowymi, które łączą większe aglomeracje Polski i Niemiec. Dobry dojazd do granicy.

Posiadłość jest pięknie położona w dolinie jeziora Białego. Wchodzi w obszar Pszczewskiego Parku Krajobrazowego na pojezierzu Lubuskim i objęty jest programem Natura 2000. Posiada w pełni prywatny dostęp do jeziora.

Posiadłość otoczona jest grzybnymi lasami z czego aż dwa ha to prawie stuletni las. Na terenie posiadłości znajdują się 4 stawy rybne, karp, amur, tołpyga, złoty karaś. Teren ten to gratka dla grzybiarzy i amatorów przygody z wędką. Na terenie posiadłości znajdują się dwa domy mieszkalne. Nowy drewniany ogrzewany kominkiem z płaszczem wodnym, posiada duży salon, cztery sypialnie, dwie łazienki, kuchnię oraz dwa balkony z przepięknymi widokami na niczym nieskalaną przyrodę. Drugi dom piętrowy, po remoncie, posiada centralne ogrzewanie, salon, cztery pokoje, kuchnię, trzy łazienki i dwa tarasy.

Na nieruchomości znajdują się zbadane i udokumentowane pokłady wapna kosmetycznego i torfu zasadowego (dokumenty - analiza kredy pojeziornej, analiza torfu właściwego, analiza torfu ziemistego, analiza gruntu wiercenia w 1982 roku, dodatkowo potwierdzona w 2009 roku).

Szczegółowe informacje i dokumenty w naszym biurze .

Polecam i zapraszam .

Działka jest zasilana w wodę i posiada kanalizację gminną. Dwa głębinowe ujęcia wody oraz dwa powierzchniowe ujęcia wody zapewniają wysoką wydajność w przypadku zwiększonych potrzeb na duże ośrodki wypoczynkowe lub rehabilitacyjne.

Cena :4,2 mln + istniejąca zabudowa .

Możliwość zakupu wydzielonego gruntu .



Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Zimińska Bożenna (licencja nr: 9887)

--------------------------

Niniejsze ogłoszenie jest informacją handlową i nie może być uznawane za ofertę w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.


Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer oferty w agencji: SOL-GS-108103-2
  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 9876647

Lokalizacja:

Lubuskie, Stołuń ,

Zobacz także inne ogłoszenia:

9876647/pT/4/oT/#/