Znajdziemy za Ciebie

CZY WIESZ?



Nasza nowa usługa pomoże Ci w znalezieniu wymarzonej nieruchomości!


Kliknij tu i wypełnij formularz, aby dać nam informacje czego szukasz.


Wypełnij formularz

Dom wolnostojący ARCHIWALNA

Boćwinka (Warmińsko-Mazurskie)
799 000 PLN
1 248 zł/m2

Bartłomiej

+48XXXXXX563
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
  • Powierzchnia 640m2
  • Pokoje 10
  • Łazienki 0
  • Rok budowy 1920

Dom wolnostojący - oferta ARCHIWALNA

Opis - oferta ARCHIWALNA:

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI
Stara, mazurska szkoła. Wieś Boćwinka, Gmina Kruklanki, Powiat Giżycki. Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Znakomite miejsce na dom opieki, ośrodek rehabilitacyjny, pensjonat, hostel, adaptację na kilka niezależnych mieszkań lub własną przestrzeń do życia połączoną z działalnością agroturystyczną. W Budynku do roku 2022 funkcjonowała wiejska szkoła podstawowa. W skład nieruchomości wchodzą działki o numerach 82/3, 82/4 i 82/6 o łącznej powierzchni 3933m2. Boćwinka, to cicha i spokojna, typowo mazurska wieś, położona między trzema urokliwymi jeziorami; Sołtmany, Żywki i Żywy, oraz zjawiskową Puszczą Borecką. Dogodny dojazd asfaltową drogą powiatową o niskim natężeniu ruchu. Najbliższe gminne miejscowości z marketami i restauracjami to Kruklanki 7km oraz Wydminy 12km.
Stan techniczny i konstrukcyjny budynku jak na datę powstania (ok. 1920) i intensywność użytkowania należy określić jako dobry plus. Wszystkie media sprawne, okna PCV, podłogi betonowe lub drewniane przykryte gumoleum. Ogrzewanie na piec olejowy z dobudowanej do szkoły kotłowni. Nowy światłowód.
Około 640m2 powierzchni użytkowej na partnerze i pierwszym piętrze, o bardzo korzystnym układzie pomieszczeń, dającym duże możliwości aranżacyjne. Budynek częściowo podpiwniczony tzw. niską piwnicą. Na działce dodatkowo niewielki budynek gospodarczy pełniący niegdyś funkcję toalety i zaplecza szkoły. Przed budynkiem szkoły, boisko gminne, ogólnodostępne, NIE BĘDĄCE przedmiotem sprzedaży.
Cała nieruchomość osadzona w bardzo naturalnym klimacie z licznymi drzewami, w tym pięknym, monumentalnym, kilkudziesięcioletnim dębem, będącym pomnikiem przyrody.
Osoby poważnie zainteresowane zapraszamy na prezentację i rozmowy na temat ceny. Dopuszczamy możliwość płatności w ratach notarialnych.
Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego.
Ogłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez portal

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15859322
  • Liczba pokoi: 10

Lokalizacja:

Warmińsko-Mazurskie, Boćwinka ,

Zobacz także inne ogłoszenia:

15859322/pT/4/oT/#/