KONTAKT EwaXXXXX403 Witam serdecznie! Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu połączonego z budynkiem magazynowym o powierzchni całkowitej 600m2 (powierzchnia mieszkalna 140m2), na działce o powierzchni 3200m2 + 1800m2 (dwie działki połączone - razem 5000m2), w Szubinie/Wąsoszu. Na powierzchnię mieszkalną składa się: 3 pokoje, garderoba, kuchnia i łazienka. Cześć mieszkalna w bardzo dobrym stanie - proszę zerknąć na zdjęcia. Okna nowego typu PCV, na podłogach beton ocieplony, panele i płytki. Ściany wygipsowane. Strop betonowy i ogromny strych nad całym budynkiem. Dach pokryty jest eternitem (strop pod dachówkę). Nieruchomość ogrzewana jest centralnie - piec na eko-groszek. Na posesji znajduje się też studnia głębinowa 38m. Blisko jeziora i kompleksu wypoczynkowego. Gorąco zapraszam na prezentację! KONTAKT EwaXXXXX403
UWAGA!!!
Pomagamy bezpłatnie w załatwianiu wszystkich formalności związanych z zakupem nieruchomości.
Biuro posiada własnych doradców finansowych pomagających bezpłatnie w uzyskaniu preferencyjnych kredytów hipotecznych na zakup nieruchomości.
Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.
Zainteresowała Cię ta nieruchomość? Zadzwoń i umów się na bezpłatną prezentację. Zapraszamy.
Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.
Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.
Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.
....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.
Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Domy na sprzedaż Szubin
Domy wolnostojące na sprzedaż Szubin
Domy 3 pokojowe na sprzedaż Kujawsko-Pomorskie, Szubin