Znajdziemy za Ciebie

CZY WIESZ?



Nasza nowa usługa pomoże Ci w znalezieniu wymarzonej nieruchomości!


Kliknij tu i wypełnij formularz, aby dać nam informacje czego szukasz.


Wypełnij formularz

Działka budowlana ARCHIWALNA

Piechowice (Dolnośląskie)
730 000 PLN
147 zł/m2
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
  • Powierzchnia 4961m2

Działka budowlana - oferta ARCHIWALNA

Opis - oferta ARCHIWALNA:

Ogłoszenie sprzedaży działki 4 961 m² zabudowa mieszkaniowa i pensjonatowa
Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 4 961 m², położona w spokojnej i malowniczej okolicy, zaledwie 5 km od Szklarskiej Poręby. To idealne miejsce zarówno pod zabudowę mieszkaniową, jak i pensjonatową świetna propozycja dla inwestorów oraz osób marzących o własnym domu w otoczeniu natury.
Najważniejsze atuty nieruchomości
Przeznaczenie terenu: zabudowa mieszkaniowa i pensjonatowa
Powierzchnia: 4 961 m²
Media: prąd na działce, pozostałe media w drodze
Dojazd: wygodny, asfaltowy
Otoczenie: drzewa, spokojne osiedle domków jednorodzinnych
Lokalizacja: tylko 5 km od centrum Szklarskiej Poręby szybki dojazd do atrakcji turystycznych i infrastruktury miasta

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.
Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15038347

Lokalizacja:

Dolnośląskie, Piechowice ,

Zobacz także inne ogłoszenia:

15038347/pT/4/oT/#/