Znajdziemy za Ciebie

CZY WIESZ?



Nasza nowa usługa pomoże Ci w znalezieniu wymarzonej nieruchomości!


Kliknij tu i wypełnij formularz, aby dać nam informacje czego szukasz.


Wypełnij formularz
42 000 PLN
6 zł/m2
Oferta na wyłączność
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
  • Pow. działki 7000 m2

Działka rolna

Oferta aktualna - możliwość umówienia bezpiecznej prezentacji. Zapraszamy!


Na sprzedaż oferujemy Państwu działkę leśną o powierzchni 70 arów położoną na terenie miejscowości Łętowe, gm. Mszana Dolna, na terenie dużego kompleksu leśnego porastającego zbocza góry Dziurczak.

Teren o nieregularnym kształcie (szerokość od ok. 20 do ok. 115m), pochyły w kierunku południowym, z przewagą drzew iglastych.

Dojazd w terenie możliwy dobrym samochodem terenowym typu off-road (stromy podjazd na ostatnim odcinku, a na wcześniejszym m.in. przejazd przez rzekę).

Istnieje możliwość dokupienia działki rolno-leśnej o powierzchni 2,65ha znajdującej się w odległości ok. 80m od przedmiotowej nieruchomości.

Więcej informacji pod numeremXXXXX481 lub 18 331 07 59.

W ramach swoich usług pomagamy osobom niebędącym rolnikami w zakupie działek rolnych.

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Arkadiusz Mazgaj (licencja nr: 7803)


Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15681511
Oferta na wyłączność. Dowiedz się więcej >

Lokalizacja:

Małopolskie, Łętowe

Zobacz także inne ogłoszenia:

15681511/pT/4/oT/#/