Znajdziemy za Ciebie
650 000 PLN
4 422 zł/m2
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.
Zdjęcie ogłoszenia -
  • Powierzchnia 147m2
  • Pokoje 4
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 1972

Dom wolnostojący - oferta ARCHIWALNA

Opis - oferta ARCHIWALNA:


Pełen przestrzeni dom wolnostojący z garażem na Osiedlu Morskim!
Przedstawiamy złożony z trzech kondygnacji, przestronny, posiadający ogromny potencjał dom, zlokalizowany na 394-metrowej ogrodzonej działce, położonej w spokojnej i bezpiecznej części Koszalina, przy ul. Kosynierów.
Nieruchomość o powierzchni całkowitej mierzącej 147,52m2, posiada trzy funkcjonalnie zaaranżowane poziomy (49,96m2, 50,56m2 i 47m2).
Poziom podstawowy, czyli praktycznie 50-metrowy parter, obejmuje:
-salon z wyjściem na taras (27,06m2),
-osobną dużą kuchnię z oknem (10,26m2),
-spiżarnię (1,95m2),
-hall (3,98m2),
-wiatrołap (1,34m2),
-klatkę schodową (3,93m2),
-toaletę (1,44m2).
Pierwsze, ponad 50-metrowe piętro, to część wypoczynkowa domu, złożona z:
-przedpokoju (6,14m2),
-głównej obszernej sypialni (18,92m2),
-drugiej sporej i ustawnej sypialni (14,82m2),
-trzeciej mniejszej sypialni (7,34m2)
-i łazienki z oknem i kabina prysznicową (3,34m2).
Dodatkowy poziom to 47-metrowe podpiwniczenie, w skład którego wchodzi:
-pralnia (2,22m2),
-dwa pomieszczenia gospodarcze (10,64m2 i 4,38m2),
-garaż (26,31m2),
- korytarz (3,45m2).
Posiadłość jest w pełni umeblowana, wykończona w dobrym standardzie, wyposażona w okna PCV, zabudowaną pod wymiar kuchnię ze sprzętem AGD, a prawie 400-metrowa działka jest estetycznie zagospodarowana i posiada m.in. szklarnię i ładnie utrzymaną bujną roślinność – duży atut dla osób, które chciałby w wolnym czasie zająć się na własną rękę ogrodnictwem czy uprawą własnych ekologicznych warzyw.
Budynek posiada pełną instalację elektryczną, kanalizacyjną i wodociągową oraz ogrzewanie gazowe i takie samo źródło ciepłej wody. Poza sezonem grzewczym koszty ogrzewania mieszczą się w kwocie ok.200zł, w sezonie jest to kwota do 1.000zł.
W cenie nieruchomości pozostaje cała zabudowa stała, natomiast sprzęt i inne elementy ruchome widoczne na zdjęciach, są do uzgodnienia z obecnym właścicielem.
Nasza oferta jest świetną propozycją dla osób, chcących dokonać zamiany mieszkania na dom, gdzie w tym przypadku jest taka możliwość, najlepiej w obrębie Koszalina, za ustaloną dopłatą. Sam potencjał aranżacyjny budynku jest naprawdę ogromny – może tu śmiało zamieszkać rodzina z trójką czy czwórką dzieci albo rodzina trzy-pokoleniowa. Może to być też model 2+2, gdzie jedno lub nawet dwoje z rodziców posiada koncepcję na zaadaptowanie pomieszczenia na stanowisko pracy.
Brak konieczności codziennych dojazdów do miasta, które zwykle czekają osoby wyprowadzające się domków, to wielki plus. Tu pozostajemy w obrębie miasta, ale na jego uboczu, w cichej, pełnej zieleni okolicy, z dogodną drogą dojazdową nad morze, gdzie jednak nadal mamy pełen dostęp do sklepów, pętlę autobusową, w pobliżu mieści się także wiele mniejszych prywatnych firm czy gabinetów lekarskich, z których usług możemy skorzystać, omijając zatłoczone centrum.
Jeśli marzysz o własnej przestrzeni, chcesz posiadać swój ogródek, pragniesz stworzyć bezpieczny azyl dla siebie i swojej rodziny, to nie musisz już dalej szukać!!! Znamy rynek nieruchomości od podszewki i taka opcja trafia się naprawdę rzadko – tym bardziej nie można jej przegapić!!!
Czekamy na kontakt z Twojej strony – to może być Twoja szansa na realizację marzeń!!! Beata Jabłońska
XXXXX095
www.perfectnieruchomosci.com.pl

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

Cechy oferty

Lokalizacja:

Zachodniopomorskie, Koszalin, Kosynierów ,

Zobacz także inne ogłoszenia:

14898299/pT/4/oT/#/