Znajdziemy za Ciebie
259 000 PLN
6 816 zł/m2
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.
Zdjęcie ogłoszenia -
  • Powierzchnia 38m2
  • Pokoje 2
  • Łazienki 1

Mieszkanie 2 pokojowe - oferta ARCHIWALNA

Opis - oferta ARCHIWALNA:


Przytulne i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie na północy – Starzyńskiego!
Prezentujemy urządzone i doskonale zlokalizowane dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,3m2, położone na 10-tym piętrze wieżowca z windą, mieszczącego się w północnym rejonie Koszalina, przy ul. Starzyńskiego.
Spółdzielcze prawo własności pozwala na zakup nieruchomości przez obcokrajowców.
W skład mieszkania wchodzi:
-przyjemny salon z rozległym widokiem na ładną okolicę,
-duża sypialnia,
-elegancko zaaranżowana kuchnia z oknem,
-nowoczesna i stylowa łazienka z toaletą,
-przedpokój.
Do lokalu przynależy piwnica.
Standard lokalu do zamieszkania - łazienka i kuchnia są po remoncie, na wyposażeniu znajdziemy wymienione drzwi wewnętrzne i wejściowe, dopasowane wizualnie panele i płytki, okna PCV, podłączenie do TV kablowej. W cenie mieszkania pozostaje zabudowa kuchenna ze sprzętem (poza lodówką) oraz widoczne na zdjęciach szafy.
Czynsz do spółdzielni zamyka się w 889zł i zawiera zaliczkę na centralne ogrzewanie, fundusz remontowy, ciepłą i zimną wodę, wywóz nieczystości, podatki, koszty eksploatacji i utrzymania części wspólnych. Osobno mieszkańcy rozliczani są ze zużycia gazu (minimalna opłata) i energii elektrycznej.
Zdecydowanym atutem jest oczywiście także lokalizacja – teren północny jest jednym z najbardziej zadbanych i estetycznie zagospodarowanych rejonów miasta, z dbałością o dostęp do bogatej infrastruktury. Dla rodzin z dziećmi korzystne jest bliskie położenie placówek opiekuńczych i edukacyjnych od żłobków po uczelnię oraz placów zabaw. Dla wszystkich pozostałych plusem jest znajdujące się wszędzie wokół zaplecze handlowe, usługowe, gastronomiczne i rozrywkowe (powiększona i zmodernizowana galeria EMKA, pobliski pasaż, lokalny rynek i liczne markety). Dodatkowo w zasięgu ręki jest także poczta, przychodnia, przystanki autobusowe i stacje paliw. W okolicy nie brakuje dosłownie niczego!
Reasumując, jeśli szukasz kameralnego mieszkania w atrakcyjnej cenie, gotowego do wprowadzenia bez ponoszenia większych nakładów finansowych, w jednej z najlepszych możliwych lokalizacji – umów się z nami jak najszybciej!
Takie okazje jak ta nie trafiają się często, więc nie pozwól, by skorzystał z niej ktoś inny niż TY!
CZEKAMY NA CIEBIE!!! Beata Jabłońska
XXXXX095
www.perfectnieruchomosci.com.pl

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

Cechy oferty

Lokalizacja:

Zachodniopomorskie, Koszalin, Starzyńskiego ,

Zobacz także inne ogłoszenia:

15102096/pT/4/oT/#/