Znajdziemy za Ciebie
299 000 PLN
5 642 zł/m2
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.
Zdjęcie ogłoszenia -
  • Powierzchnia 53m2
  • Pokoje 2
  • Łazienki 1

Mieszkanie 2 pokojowe - oferta ARCHIWALNA

Opis - oferta ARCHIWALNA:


Rozkładowe i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na Przylesiu – Wańkowicza!
Przedstawiamy spółdzielcze własnościowe dwupokojowe mieszkanie o dwustronnej wystawie okiennej i powierzchni 53,2m2, położone na trzecim piętrze w bloku, mieszczącym się w niezwykle atrakcyjnej infrastrukturalnie dzielnicy miasta, przy ul. Wańkowicza.
Nieruchomość posiada:
- duży przestronny salon z wyjściem na balkon,
- mniejszą sypialnię,
- osobną widną kuchnię,
- łazienkę z kabiną prysznicową,
- toaletę,
- przedpokój.
Do lokalu przynależy piwnica. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone. Całość widoczna na zdjęciach (poza telewizorami) pozostaje w cenie ofertowej.
Układ pomieszczeń i komfortowy metraż lokalu są jego zaletą i pozwalają na szeroki zakres własnej aranżacji, w momencie gdy nowi właściciele postanowią wprowadzić zmiany w stylizacji wnętrz. Nieruchomość posiada wymienione główne instalacje – rozprowadzono tu centralne ogrzewanie i podłączono do ciepłej wody z sieci miejskiej.
Do kosztów utrzymania lokalu należy oczywiście czynsz do KSM Przylesie - w wysokości 674zł, obejmujący zaliczkę na ogrzewanie, fundusz remontowy, koszty zarządu i utrzymania części wspólnych, eksploatacji i wywozu nieczystości. Woda, energia elektryczna i gaz (wykorzystywany tylko do kuchenki) rozliczane są oddzielnie według zużycia.
Lokalizacja mieszkania to prawdziwy bestseller – w tej części miasta znajdziemy dostęp do pełnego zaplecza handlowego, usługowego, gastronomicznego, edukacyjnego, zdrowotnego, komunikacyjnego i rekreacyjno-sportowego.
Przystępna cena, doskonałe położenie, wyposażenie lokalu to cechy, które pozwalają na zakup i stworzenie mieszkania swoich marzeń. Skontaktuj się z nami i umów na prezentację - mamy nadzieję, że to właśnie z nami zrealizujesz swoje plany!!! Beata Jabłońska
XXXXX095
www.perfectnieruchomosci.com.pl

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

Cechy oferty

Lokalizacja:

Zachodniopomorskie, Koszalin, Przylesie, Wańkowicza ,

Zobacz także inne ogłoszenia:

15108903/pT/4/oT/#/