Znajdziemy za Ciebie

CZY WIESZ?



Nasza nowa usługa pomoże Ci w znalezieniu wymarzonej nieruchomości!


Kliknij tu i wypełnij formularz, aby dać nam informacje czego szukasz.


Wypełnij formularz

Dom bliźniak ARCHIWALNA

Łeba, Nowęcińska (Pomorskie)
1 465 000 PLN
9 391 zł/m2
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.
Zdjęcie ogłoszenia -
  • Powierzchnia 156m2
  • Pokoje 4
  • Łazienki 2
  • Rok budowy 2023

Dom bliźniak - oferta ARCHIWALNA

Opis - oferta ARCHIWALNA:

homfi ma zaszczyt przedstawić nową, ekskluzywną inwestycję realizowaną w Nowęcinie w samym sercu Mierzei Sarbskiej.

lokalizacja:
Inwestor realizuje budowę bliźniaków na zamkniętym osiedlu w najbliższym sąsiedztwie stadniny koni i mariny dla kitesurferów położonej przy tej samej ulicy nad jeziorem Sarbsko oddalonym o 1 km od Morza Bałtyckiego.

budynki:
Bogate w nowoczesne rozwiązania ( system "inteligentny dom") i sprawdzone markowe technologie, kameralne osiedle będzie miało za zadanie sprostać atrakcyjności aktywności jakie można w najbliższej okolicy uprawiać. Na przykład elewacja budynków będzie w znacznej powierzchni wyłożona płytką elewacyjną, uznanej, światowej marki, wielokrotnie nagradzanej. Komfort i funkcjonalność to zasady projektantów i realizatorów tej inwestycji.

dopracowany układ domu:

parter:

garaż
hol
salon
kuchnia
pomieszczenie gospodarcze (wielkości dwóch piwnic)
wc
spiżarnia

piętro:

dwa pokoje
garderoba
dwie łazienki
sypialnia
pralnia
hol

FINANSE:

Cena: 1465000 PLN

Prezentujemy jeden z dostępnych bliźniaków. Inwestycja jest również do sprzedaży w całości.
Potencjalny inwestor nie płaci prowizji, może za to liczyć na współpracę i profesjonalną opiekę przy zakupie.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami pod numerem XXXXX796 lub napisz nam maila poprzez formularz kontaktowy dostępny w ogłoszeniu.
-------------------------------------
Czy wiesz, że z homfi możesz kupić nieruchomość kompleksowo, tzn. załatwiając wszystko w jednej firmie? Oprócz agentów nieruchomości pomagających w znalezieniu i zakupie nieruchomości, oddajemy Ci do dyspozycji doświadczonych ekspertów kredytowych, zdolnych architektów wnętrz i zaradnych specjalistów od zarządzania najmem. Wykończysz jej wnętrze, a następnie sprzedasz lub wynajmiesz z opcją przekazania nam nieruchomości do zarządzania najmem.
Zapytaj opiekuna oferty o szczegóły.








Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer oferty w agencji: 5100/2089/ODS
  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15031596
  • Liczba łazienek: 2
  • Liczba pokoi: 4
  • Piętro: parter / 1

Lokalizacja:

Pomorskie, Łeba, Nowęcińska ,

Zobacz także inne ogłoszenia:

15031596/pT/4/oT/#/