Znajdziemy za Ciebie

CZY WIESZ?



Nasza nowa usługa pomoże Ci w znalezieniu wymarzonej nieruchomości!


Kliknij tu i wypełnij formularz, aby dać nam informacje czego szukasz.


Wypełnij formularz

Dom wolnostojący ARCHIWALNA

Bojszów (Śląskie)
299 000 PLN
1 661 zł/m2
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.
Zdjęcie ogłoszenia -
  • Powierzchnia 180m2
  • Pokoje 5
  • Łazienki 1

Dom wolnostojący - oferta ARCHIWALNA

Opis - oferta ARCHIWALNA:


OFERTA BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO. Bojszów. Nieruchomość, położona jest kilkanaście kilometrów od centrum Gliwic. W centralnej części miejscowości , w pierwszej linii zabudowy od głównej ulicy. Z bezpośrednim wjazdem z ulicy Kościuszki . Dom jest dwukondygnacyjny i w części podpiwniczony. Budynek jest otynkowany. Okna są nowe z PCV. Z uwagi na dwa ,niezależne wejścia dom może funkcjonować jako budynek dwurodzinny. W ostatnich latach w domu przeprowadzono pewne remonty w tym między innymi: remont dachu (ocieplenie i pokrycie starą dachówką , wymiana okien, wymiana drzwi, wykonanie centralnego ogrzewania (instalacja i nowy kocioł z podajnikiem). Teren wokół budynków wymaga uporządkowania. Dom wymaga remontu i dalszych nakładów finansowych. Bardzo dobry dojazd do Gliwic oraz innych miast aglomeracji Śląskiej. Możliwość powiększenia działki o działkę lub działki graniczące. Możliwość zakupu sąsiedniej działki ze stodołą lub sąsiedniej działki niezabudowanej.
Biuro Nieruchomości nie pobiera wynagrodzenia od klienta kupującego za pośrednictwo w sprzedaży tej nieruchomości.
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Jolanta Guc-Filipkowska (licencja nr: 3717)

--------------------------

Dane oferty i opis zawarte na stronie internetowej sporządzane są na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, mogą podlegać aktualizacji i nie stanowią oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
Nasza usługa obejmuje bezpłatną obsługę prawną i pomoc niezależnego doradcy w uzyskaniu najlepszej oferty kredytowej na rynku.
Gwarantujemy jakość usług zgodną ze standardami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Jesteśmy członkiem bielsko- częstochowsko- katowickiego stowarzyszenia pośredników w obrocie nieruchomościami oraz polskiej federacji rynku nieruchomości. Bezpieczeństwo transakcji gwarantuje licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami Jolanta Guc-Filipkowska licencja nr 3717



Oferta wysłana z systemu BCK Galactica Mieszko.my

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer oferty w agencji: JGF-DS-962
  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 14941274
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 5

Lokalizacja:

Śląskie, Bojszów ,

Zobacz także inne ogłoszenia:

14941274/pT/4/oT/#/