Oferta aktualna - możliwość umówienia bezpiecznej prezentacji. Zapraszamy!
Dom jednorodzinny w Dywitach przy ul. Polnej 2b, położony na działce o powierzchni 600 m2 w spokojnym otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Budynek o powierzchni użytkowej 157,30 m2 znajduje się w stanie surowym zamkniętym bez ścian działowych, co daje możliwość dowolnej aranżacji wnętrza. Nieruchomość ma wykonany dojazd z kostki brukowej, zagospodarowany teren wokół budynku oraz dostęp do wszystkich podstawowych mediów. Dodatkowym atutem jest zadaszony taras z możliwością wykorzystania jako dodatkowa przestrzeń użytkowa.
Obejrzyj wirtualny spacer: https://sb360.online/fhmgoj (jeśli nie widzisz linku skontaktuj się z pośrednikiem).
LOKALIZACJA:
Nieruchomość położona jest w Dywitach przy ul. Polnej 2b, na początku ulicy Polnej, w spokojnej części miejscowości. W najbliższym otoczeniu znajduje się zabudowa domów jednorodzinnych. Lokalizacja zapewnia dostęp do podstawowej infrastruktury, w tym sklepu Biedronka oraz przystanku autobusowego znajdujących się w odległości około 400 m. Położenie z dala od głównej ulicy zapewnia mniejszy ruch i spokojniejsze otoczenie, przy jednoczesnym dogodnym dojeździe do pozostałych części Dywit i okolic.
DZIAŁKA:
Działka o powierzchni 600 m2 przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Teren został funkcjonalnie zaplanowany z miejscem na utwardzone ciągi pieszo jezdne, taras oraz miejsce postojowe. Wokół budynku wykonano chodnik, a dojazd do posesji został utwardzony kostką brukową. Teren wokół domu został zagospodarowany, z posianą trawą, co pozwala na dalsze urządzenie przestrzeni według własnych potrzeb.
DOM:
Przedmiotem sprzedaży jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 157,30 m2. Budynek posiada dwie kondygnacje: parter oraz użytkowe poddasze. Dom znajduje się w stanie surowym zamkniętym, bez wykonanych ścian działowych, co daje przyszłemu właścicielowi możliwość samodzielnego zaplanowania układu wnętrza i dostosowania go do własnych potrzeb.
Projekt budynku przewiduje salon z aneksem kuchennym, gabinet, pomieszczenie gospodarcze, WC oraz garderobę na parterze. Na piętrze zaplanowano trzy sypialnie, dwie łazienki, garderobę oraz pralnię. Dodatkową przestrzeń stanowi zadaszony taras będący integralną częścią projektu budowlanego i powierzchni użytkowej budynku. Może pełnić funkcję miejsca wypoczynku na świeżym powietrzu lub zostać zaadaptowany na dodatkowe pomieszczenie, takie jak biuro, pokój gościnny lub inna prywatna przestrzeń.
Budynek posiada dach dwuspadowy pokryty dachówką ceramiczną w kolorze szarym. Dom wyposażony jest w wykonane przyłącza do podstawowych mediów: energii elektrycznej, wody, kanalizacji sanitarnej oraz gazu. Ogrzewanie przewidziano za pomocą kotła gazowego. Obecny etap budowy pozwala nowemu właścicielowi na wykończenie nieruchomości według własnych oczekiwań i standardu.
STAN PRAWNY/DOSTĘPNOŚĆ
Pełna własność z KW
Nieruchomość nieobciążona
Obecny wykonawca może kontynuować prace na zlecenie nowego właściciela.
POŚREDNIK:
Mikołaj Matejko
tel. 51826609
Adres email ukryty
Licencja pośrednika nr 31537
Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66&1 Kodeksu Cywilnego
Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest NewHouse Łukasz Wróbel oraz podmioty współpracujące.
Wszelkie prawa są zastrzeżone, kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych składowych materiałów ogłoszenia w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez zgody NewHouse Łukasz Wróbel lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.
Niniejsze materiały stanowią tajemnicę firmy NewHouse Łukasz Wróbel lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (Adres www ukryty)
Domy na sprzedaż Dywity
Domy wolnostojące na sprzedaż Dywity
Domy 5 pokojowe na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie, Dywity