Znajdziemy za Ciebie
950 000 PLN
306 zł/m2
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.
Zdjęcie ogłoszenia -
  • Pow. działki 3100 m2

Działka budowlana

Oferta aktualna - możliwość umówienia bezpiecznej prezentacji. Zapraszamy!


Zapraszamy na prezentacje działki położonej na Bielanach.
Działka o powierzchni 31 arów.

W okolicy bardzo dużo terenów zielonych - Las Wolski, Bielańsko-Tyniecki Park Krajobrazowy, a w niedalekiej odległości Tyniec, Przegorzały, Kryspinów i Piekary. Miejsce łączy bliskość natury z łatwym dostępem do centrum miasta. Dojazd samochodem zajmuje od 10 do 15 minut.
Dostępne są liczne połączenia autobusowe (Salwator, Krowodrza Górka i Cracovia) a w weekendy autobus nocny. Dobry dojazd do obwodnicy Krakowa i lotniska. W pobliżu kilka sklepów w tym jeden całodobowy, poczta, paczkomat, stacje benzynowe, KFC, bankomat. Po drugiej stronie Wisły Ośrodek Sportu i Rekreacji Kolna gdzie znajduje się basen i inne obiekty sportowe, kolejny basen w Piekarach. Okolica przyjazna aktywnym osobom, liczne tereny zielone sprzyjają uprawianiu sportu i rekreacji. Po obu stronach Wisły ścieżka rowerowa, którą można dojechać do centrum i dalej do wschodniej granicy miasta.

ZOSTAŁ SPORZĄDZONY PLAN ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO

Działka: 7 ar - część budowlana - kształt prostokąta o minimalnym nachyleniu w kierunku południowym o wymiarach około 25,4x26,6 metry oraz 24 ar - część rolna, nachylona w kierunku południowo-zachodnim.
Działka mają zapewniony dojazd z drogi gminnej asfaltowej, ostatnie kilka metrów droga utwardzona. Częściowo ogrodzona.Media: Na działce jest zrobiona kanalizacja (2 studzienki) natomiast wszystkie pozostałe niezbędne media (prąd, woda i gaz ) dostępne są w drodze w niedalekiej odległości.Nieruchomość to bardzo dobra inwestycja, w okolicy pozostało już niewiele dostępnych działek. Powierzchnia działki stwarza bardzo dużo możliwości aranżacji.

::DODATKOWE INFORMACJE
Dojazd: asfalt
Komunikacja publ.: autobus
Położenie: blisko centrum
Wymiary działki [m]: 25,4x26,6
Ukształtowanie działki: płaska


::KONTAKT DO AGENTA
Bogusława Kapera
XXXXX897


Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Bartłomiej Krosta (licencja nr: 6585)

--------------------------

Od 1993 r. pośredniczymy w transakcjach na krakowskim rynku nieruchomości.
Pomożemy Ci jak przyjacielowi.

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

Lokalizacja:

Małopolskie, Kraków, Zwierzyniec

Zobacz także inne ogłoszenia:

15132835/pT/4/oT/#/