Znajdziemy za Ciebie

CZY WIESZ?



Nasza nowa usługa pomoże Ci w znalezieniu wymarzonej nieruchomości!


Kliknij tu i wypełnij formularz, aby dać nam informacje czego szukasz.


Wypełnij formularz

Działka budowlana na sprzedaż

Sławno (Zachodniopomorskie, gm. Sławno)
440 000 PLN
1 781 zł/m2
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
  • Powierzchnia 247 m2

Działka budowlana

Oferta aktualna - możliwość umówienia bezpiecznej prezentacji. Zapraszamy!


Działka mieszkalno-usługowa w samym centrum Sławna.
Działka inwestycyjna o powierzchni 247 mkw., w kształcie zbliżonym do prostokąta o długości około 19 m i głębokości około 13 m, położona przy głównym deptaku Sławna. Za działką płynie rzeka Wieprza, w sąsiedztwie znajdują się centrum handlowe, liczne sklepiki, restauracje, oraz "Brama Koszalińska" i bardzo duży teren rekreacyjny z ośrodkiem sportu.
Działka położona jest na terenie zabudowy wielorodzinnej - małe domy mieszkalne w zabudowie zwartej (kamieniczki) z usługami, oznaczonym symbolem A2. Ustalenia szczegółowe:
Maksymalnego procentu pokrycia działki zabudową - nie ustala się.
Wysokość zabudowy od 9 m do 16 m.
Dopuszcza się podpiwniczenie budynków.
Dopuszczalna ilość kondygnacji naziemnych: 3 kondygnacje pełne + poddasze użytkowe.
Dopuszcza się wszystkie rodzaje dachów i wszystkie kąty nachylenia dachów.
Obowiązuje linia zabudowy zwartej wzdłuż ulicy Jedności Narodowej, z możliwością stosowania w parterze: witryn sklepowych, zewnętrznych schodów, podcieni, przejazdów, arkad itp. Ze względu na rangę miejsca obowiązują reprezentacyjne elewacje od ul. Jedności Narodowej, wymagające wysokiego poziomu sztuki projektowej i wykonawczej.
Teren uzbrojony w wodę, prąd, gaz, kanalizację i telekomunikację. Działka oczyszczona i częściowo utwardzona, ogrodzona płotem z siatki.
Lokalizacja nieruchomości, oraz jej przeznaczenie w Planie Miejscowym, stwarzają doskonałe warunki do realizacji w tym miejscu inwestycji w postaci budynku mieszkalno-usługowego.
W 2012 roku dla nieruchomości została wydana decyzja pozwolenia na budowę budynku mieszkalno-usługowego.
Działka w użytkowaniu wieczystym do 2104 roku.
Sławno (niem. Schlawe) – miasto w północno-zachodniej Polsce, w województwie zachodniopomorskim, siedziba władz powiatu sławieńskiego i gminy wiejskiej Sławno, położone na Pobrzeżu Koszalińskim, nad rzeką Wieprzą i strugą Moszczenicą, ok. 20 km od wybrzeża Morza Bałtyckiego.

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15915626
  • Data publikacji: 23 czerwca 2026 02:34 (9 godzin temu)

Lokalizacja:

Zachodniopomorskie, Sławno

Zobacz także inne ogłoszenia:

15915626/pT/4/oT/#/