Oferta aktualna - możliwość umówienia bezpiecznej prezentacji. Zapraszamy!
Przestronne mieszkanie do remontu.
Położone na IV piętrze w wieżowcu z windą, mieszkanie o powierzchni 57,7 m składa się z trzech ustawnych pokoi o powierzchniach 20 m, 10 m i 9 m. Rozkład pomieszczeń jest funkcjonalny i umożliwia dowolną aranżację, a lokalizacja zapewnia komfort codziennego życia.
Mieszkanie posiada balkon, wymienione okna, a także łazienkę z WC oddzielnie oraz kuchnię, którą można dostosować według własnych potrzeb. Dodatkowo, w budynku zamieszkują tylko dwaj lokatorzy na klatce, co gwarantuje spokojną atmosferę.
Blok jest ocieplony, co zapewnia dobre warunki termiczne, a ogrzewanie i ciepła woda pochodzą z miejskiej sieci, co przekłada się na niższe koszty eksploatacji. Lokalizacja jest niezwykle dogodna - w pobliżu znajduje się pętla autobusowa, co zapewnia szybki i wygodny dojazd do centrum miasta. W okolicy znajdziesz liczne sklepy, punkty usługowe i tereny zielone, które umilą codzienne życie.
Cena nieruchomości jest atrakcyjna i dostosowana do stanu technicznego - mieszkanie wymaga odświeżenia, co daje możliwość własnej aranżacji i własnego stylu.
Ta oferta dostępna jest WYŁĄCZNIE poprzez AD REM NIERUCHOMOŚCI CEZARY PAPLIŃSKI , XXXXX373
Adres email ukryty
Więcej informacji oraz aktualne oferty znajdziesz na stronie: Adres www ukryty
OfertaXXXXX308 dostarczonaXXXXX-04 01:20 z systemu LocumNet Online
Mieszkania na sprzedaż Lublin
Mieszkania na sprzedaż Lublin, Czechów Północny
Mieszkania 3 pokojowe na sprzedaż Lubelskie, Lublin